Τοπικά Λακωνίας: Διαιτητές, βοηθοί αγώνων 17-18 Μαρτίου

0
126

 

Α΄ Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο17/03/1815:30ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ. 
 ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή18/03/1815:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 
 ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Κυριακή18/03/1815:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 
 ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή18/03/1815:30ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 
 Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΣΥΚΕΑΣΚυριακή18/03/1815:30ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ. 
Α1΄ Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
 Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο17/03/1815:30ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 
 ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο17/03/1815:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 
 Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑΣΩΠΟΥΣάββατο17/03/1815:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. 
 Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή18/03/1811:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ. 
 ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή18/03/1815:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΡΚΟΣ Π. 
 Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή18/03/1815:30ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 
Β΄ Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
 Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο17/03/1800:00 Αναβλήθηκε
 ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο17/03/1815:30ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 
 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή18/03/1811:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΡΚΟΣ Π. 
 Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή18/03/1815:30ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Α. 
 ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή18/03/1815:30ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.