Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σάββατου 17 Μαρτίου

0
81

Bucknell – Michigan State 
NCAA

01:10
COSMOTE SPORT 4

Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ – Λος Άντζελες Κλίπερς 
NBA

02:00
FOX SPORTS

Kings – Devils 
NHL

10:00
COSMOTE SPORT 5

Κατάρ, 3ες ελεύθερες δοκιμές 
Moto GP

13:30
COSMOTE SPORT 3

Κάιζερσλαουτερν – Ζανκτ Πάουλι 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 2

Ντεπορτίβο λα Κορούνια – Λας Πάλμας 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 2

Σουόνσι – Τότεναμ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:15
NOVASPORTS 1

Φούλαμ – ΚΠΡ 
Championship Αγγλίας

14:30
ΕΡΤ3

Καλλιθέα – ΟΦΗ 
Football League

15:00
ΕΡΤ2

Milan-Sanremo, Ιταλία 
Ποδηλασία

15:30
COSMOTE SPORT 5

Κατάρ, Κατατακτήριες δοκιμές 
Moto 3

15:40
COSMOTE SPORT 4

Τόφας – Μπάνβιτ 
Basketball Champions League

16:00
ΕΡΤ1

Λαύριο – Κόροιβος 
Α1 Μπάσκετ

16:30
ΕΡΤ1

ΓΣΛ Φάρος – Άρης 
Α1 Μπάσκετ

16:30
ΕΡΤ1

Προμηθέας – Τρίκαλα 
Α1 Μπάσκετ

16:30
COSMOTE SPORT 1

Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Μάιντς 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Γκλάντμπαχ – Χόφενχαϊμ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Αμβούργο – Χέρτα 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Άουγκσμπουργκ – Βέρντερ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 5

Κατάρ, Κατατακτήριες δοκιμές 
Moto 2

16:35
NOVASPORTS 1

Γουλβς – Μπέρτον 
Championship Αγγλίας

17:00
ΕΡΤ3

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ 
Χάντμπολ

17:00
COSMOTE SPORT 2

Βαλένθια – Αλαβές 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
COSMOTE SPORT 5

Κατάρ, 4ες ελεύθερες δοκιμές 
Moto GP

17:35
NOVASPORTS 2

Μπορντό – Ρεν 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 5

Κατάρ, Κατατακτήριες δοκιμές 
Moto GP

18:15
ΕΡΤ1

ΠΑΟΚ – Ρέθυμνο 
Α1 Μπάσκετ

18:30
COSMOTE SPORT 7

Ουντινέζε – Σασουόλο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 4

Αρμάνι Μιλάνο – Τρεντίνο 
Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:00
COSMOTE SPORT 1

Λίβερπουλ – Γουότφορντ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 3

Βόλφσμπουργκ – Σάλκε 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Σοθιεδάδ – Χετάφε 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1

Μπόλτον – Άστον Βίλα 
Championship Αγγλίας

19:30
COSMOTE SPORT 6

ATP Masters Indian Wells, ημιτελικά 
Τένις

20:00
COSMOTE SPORT 8

Φεϊρένσε – Μπενφίκα 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:15
NOVASPORTS 3

Αϊντχόφεν – Φένλο 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

20:45
COSMOTE SPORT 1

Σπαλ – Γιουβέντους 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 1

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μπράιτον 
Κύπελλο Αγγλίας

21:45
COSMOTE SPORT 2

Μπέτις – Εσπανιόλ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 2

Γκενκ – Σταντάρ Λιέγης (Τελικός) 
Κύπελλο Βελγίου

21:45