Α’ κατηγορία: Bαθμολογία, αναλυτικά στοιχεία 20ης αγωνιστικής

0
100

 

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ501916215617
 
2.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ451814315211
3.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ391812334514
4.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ31189453524
5.ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ22186483841
6.ΜΟΛΑΪΚΟΣ21186392526
7.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.201862103136
8.ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ17184591634
9.Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ141842121550
10.ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ121833121852
 
11.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ121933131945

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη 1 – 3 Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου (1 – 1)

Γκολ: Μπίσσιας το 0 – 1, Φλούδας με πέναλτι το 1 – 1, Χαλίλι το 1 – 2 στο 60′,

Ρασσιάς το 1 – 3,

Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου: 1 Κραβαριτης 2 Κατσαφουρος 3Μπιζος 4 Παναγιωτόπουλος 5Μπισιας 12 Ρασσιάς 13 Ζωής 17 Δροσσος 14 Ζαραφετας 10 Σικαλοπουλος 11 Χαλιλι

Ολυμπιακός Γυθείου 1 – 0 τελικό Ατρόμητος Συκέας (1 – 0)

Γκολ: Πλεμμένος το 1 – 0 35′,

Κόκκινες: Λαμπρόπουλος με δεύτερη κίτρινη

Κάστρο Γερακίου 3 – 2 τελικό Πανγυθεατικός (3 – 1)

Γκολ: Χρηστάκος με πέναλτι το 1 – 0 στο 28′,

Α.Ο. Αγγελώνας 1 – 1 τελικό Απόλλων Ξηροκαμπίου ( – )

Γκολ: Π

Ευρώτας Έλους 1 – 3 τελικό Μολαϊκός (1 – 2)

Γκολ: Ζώταλης το 0 – 1, Χρήστος Κλάψης το 1 – 1 με απευθείας φάουλ,

Τραϊφορος Άρ. το 1 – 2, Βλάχος 

20η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο17/03/1815:30ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.1-0
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή18/03/1815:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)1-3 
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Κυριακή18/03/1815:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-3 
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή18/03/1815:30ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)3-2 
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΣΥΚΕΑΣΚυριακή18/03/1815:30ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ. 1-1

Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

 

21η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο24/03/1816:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο24/03/1816:00
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΣΥΚΕΑΣΣάββατο24/03/1816:00
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή25/03/1816:00
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή25/03/1816:00

ρεπό: Άμιλλα Αγίου Ιωάννη