Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 18 Μαρτίου

0
72
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
COSMOTE SPORT 4

Μιλγουόκι Μπακς – Ατλάντα Χοκς 
NBA

00:00
COSMOTE SPORT 7

Ohio State – Gonzaga 
NCAA

01:45
ΕΡΤ1

Ημιμαραθώνιος Αθήνας 
Στίβος

08:30
FOX

Knights – Raiders 
NRL

09:30
COSMOTE SPORT 7

Φενέρμπαχτσε – Νταρουσάφακα 
Basketball Champions League

12:00
COSMOTE SPORT 2

Θέλτα – Μάλαγα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
COSMOTE SPORT 1

Σαμπντόρια – Ίντερ 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 8

Μπασκόνια – Γκραν Κανάρια 
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:30
NOVASPORTS 4

Ντέρμπι – Κάρντιφ 
Championship Αγγλίας

14:00
NOVASPORTS 1

Νις – Παρί Σεν Ζερμέν 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 3

Ντόρτμουντ – Ανόβερο 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

14:30
COSMOTE SPORT 5

Κατάρ, Αγώνας 
Moto 3

14:45
ΕΡΤ3

Παναχαϊκή – Άρης 
Football League

15:00
NOVASPORTS 2

Σπάρτα Ρότερνταμ – Άγιαξ 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

15:30
NOVASPORTS 3

Γουίγκαν – Σαουθάμπτον 
Κύπελλο Αγγλίας

15:30
NOVASPORTS 1

Μετς – Ναντ 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 1

Κροτόνε – Ρόμα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 8

Τορίνο – Φιορεντίνα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 7

Μίλαν – Κιέβο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 7

Κατάρ, Αγώνας 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 3

Κολονία – Μπάγερ Λεβερκούζεν 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ1

Πανιώνιος – ΑΕΚ 
Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 4

Ολυμπιακός – Κολοσσός 
Basket League

17:00
ΕΡΤ2

Ηρακλής – Εθνικός 
Volley League

17:00
COSMOTE SPORT 2

Μπαρτσελόνα – Αθλέτικ Μπιλμπάο 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
COSMOTE SPORT 5

Κατάρ, Αγώνας 
Moto GP

17:30
NOVASPORTS 2

Τσβόλε – Φέγενορντ 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

17:45
ACTION 24

Μπρόντμπι – Χόμπρο 
Πρωτάθλημα Δανίας

18:00
NOVASPORTS 1

Λέστερ – Τσέλσι 
Κύπελλο Αλβανίας

18:30
COSMOTE SPORT 8

Τορόντο Ράπτορς – Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ 
NBA

19:00
COSMOTE SPORT 3

Λειψία – Μπάγερν Μονάχου 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 7

Μιλάνο – Μόντενα 
SuperLega

19:15
COSMOTE SPORT 6

Μπούργος – Μπαρτσελόνα 
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:30
COSMOTE SPORT 2

Λεγανές – Σεβίλλη 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1

Βιγιαρεάλ – Ατλέτικο Μαδρίτης 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 5

Auto Club 400 
NASCAR Cup Series

21:30
COSMOTE SPORT 8

Λάτσιο – Μπολόνια 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 1

Νάπολι – Τζένοα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Μαδρίτης – Ζιρόνα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 6

ATP Masters: Indian Wells, τελικός 
Τένις

22:00
NOVASPORTS 1

Μαρσέιγ – Λιόν 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
FOX

Golden Knights – Flames 
NHL

22:00
COSMOTE SPORT 7

Σπόρτινγκ – Ρίο Άβε 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:15
EUROSPORT 2

Dallas – Seattle Sounders 
Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρου

23:00