Γ’ Εθνική: Oι διαιτητές στους αγώνες της Κυριακής 1 Απριλίου.

0
59

Ορίστηκαν από την ΕΠΟ οι «σφυρίχτρες» της αγωνιστικής δράσης το Σ/Κ 1-2 Απριλίου στη Γ’ Εθνική.  Στον αγώνα μεταξύ της Αχαϊκής και του Αστέρα Βλαχιώτη ΚΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑ_ με βοηθούς τους ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ) και ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ). Παρατηρητής θα είναι ο ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΙΤ/ΝΙΑΣ).

1ος όμιλος

01/04/18 16:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ Α.Ε. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ

  1. ΚΙΓΙΝΤΖΗ ΕΝΓΚΙΝ ΞΑΝΘΗΣ
  2. ΚΟΥΛΑ ΧΟΥΣΕΙΝ ΞΑΝΘΗΣ
  3. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
  4. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΚΑΒΑΛΑΣ

01/04/18 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΟΦΡΥΝΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ

  1. ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
  2. ΤΖΙΩΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
  3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
  4. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΔΡΑΜΑΣ

01/04/18 16:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΦΕΛΩΝΗΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ ΔΟΞΑ Ν ΣΙΔΗΡ/ΡΙΟΥ ΑΠΣ

  1. ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  2. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  3. ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  4. ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ

01/04/18 16:00 ΓΗΠ.ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ  ΑΠΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ  ΚΑΡΠΕΡΗΣ ΜΣ

  1. ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
  2. ΕΜΙΝ ΚΕΧΑΓΙΑ ΟΜΕΡ ΞΑΝΘΗΣ
  3. ΚΙΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΒΡΟΥ
  4. ΤΕΡΕΤΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

01/04/18 16:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ

  1. ΧΑΨΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
  2. ΚΡΥΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
  3. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
  4. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

01/04/18 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΣΕΡΡΩΝ ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ ΑΣ ΟΡΦΕΑΣ PUMA  ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ

  1. ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  2. ΤΣΙΟΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  3. ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  4. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΔΡΑΜΑΣ

2ος όμιλος

01/04/18 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΕ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞ/ΑΣ ΑΣ

  1. ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  2. ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  3. ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  4. ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΔΡΟΣΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

01/04/18 16:00 Α΄ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

  1. ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  2. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  3. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  4. ΙΤΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

01/04/18 16:00 ΣΤ.ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΑΕΠ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΣ

  1. ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  2. ΖΙΓΚΕΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  3. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  4. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

01/04/18 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ  ΑΠO ΚΑΡΔΙΑΣ ΑΟ

  1. ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  2. ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  3. ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  4. ΣΠΥΡΟΥ ΣΥΜΕΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

01/04/18 16:00 ΓΗΠ. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΥ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ  ΜΦΑΟ ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΑΕ

  1. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  2. ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  3. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  4. ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

01/04/18 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ  ΗΜΑΘΙΑΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΤΡΙΚ.ΗΜΑΘΙΑΣ ΑΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ

  1. ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  2. ΔΡΑΓΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
  3. ΔΟΥΜΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
  4. ΦΥΡΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

01/04/18 16:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΝΑΟΥΣΑΣ ΝΑΟΥΣΑ ΦΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ  ΕΥΟΣΜΟΥ

  1. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  2. ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  3. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  4. ΚΟΥΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

3ος όμιλος

31/03/18 16:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ ΑΓΣ

  1. ΔΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
  2. ΚΟΥΡΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
  3. ΜΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
  4. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

01/04/18 16:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΟ Ν ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ  2014 ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΑΓΣ

  1. ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

01/04/18 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ

  1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
  2. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
  3. ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  4. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

01/04/18 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  ΦΟΥΦΑΣ ΠΣ

  1. ΡΟΥΣΟΣ-ΜΠΕΚΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  2. ΚΕΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  3. ΝΤΟΜΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  4. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

01/04/18 16:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Ν.ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣΚ

  1. ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  3. ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  4. ΓΚΟΥΣΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΩΚΙΔΑΣ

01/04/18 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Ο ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ  ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ  ΑΠΣ

  1. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  2. ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  3. ΤΕΓΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  4. ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

4ος όμιλος

01/04/18 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ  ΑΟΦ

  1. ΛΥΜΠΟΥΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  3. ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  4. ΤΟΥΤΟΥΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

01/04/18 16:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  1937 ΑΣ ΑΛΜΥΡΟΣ Γ.Σ.

  1. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  2. ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  3. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  4. ΤΖΙΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

01/04/18 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΑΠO ΤΟ ΒΕΛΟΥΧΙ ΑΠΟΚ

  1. ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
  2. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
  3. ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
  4. ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

01/04/18 16:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΙΤΕΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ

  1. ΚΑΛΑΝΖΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  3. ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  4. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

01/04/18 16:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΟΙΧΑΛΙΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  ΑΟ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ

  1. ΛΑΘΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  2. ΓΑΚΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  3. ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  4. ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

01/04/18 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ ΑΣ Η ΘΗΒΑ ΑΟ

  1. ΦΩΤΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  2. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  3. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  4. ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

5ος όμιλος

01/04/18 16:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΥΛΟΥ ΠΥΛΟΥ ΑΟ Κ  ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ

  1. ΛΙΑΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  2. ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  3. ΙΣΑΚΟΒ ΡΟΥΣΛΑΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

01/04/18 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ  ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  2. ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  3. ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

01/04/18 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΙΑΚΟΣ 1961  ΑΠΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠ.

  1. ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  2. ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΙΑΣ
  3. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
  4. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

01/04/18 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΚΗ ΑΕ Ο ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ  ΑΣ

  1. ΚΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  3. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  4. ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

01/04/18 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ ΑΟ

  1. ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  2. ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  4. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

01/04/18 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ ΑΣ Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ

  1. ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  3. ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  4. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

6ος όμιλος

01/04/18 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΖΕΥΓΟΛΑΤΕΙΟΥ ΖΕΥΓΟΛΑΤΕΙΟΥ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

  1. ΓΚΟΒΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  3. ΚΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΙΑΣ

01/04/18 13:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΙΑΛΥΣΟΥ ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ ΠΕΛΟΨ ΚΙΑΤΟΥ 1926  ΓΠΣ

  1. ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΡΑΜΑΣ
  2. ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
  3. ΚΟΛΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  4. ΧΑΣΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

01/04/18 16:00 ΔΗΜ.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  Π.ΣΑΛΠΕΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Π.Ο. ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ- ΔΟΞΑ ΑΟ

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΚΟΥΡΕΝΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  3. ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
  4. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΧΡΥΣΑ ΕΥΒΟΙΑΣ

01/04/18 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΡΟΔΟΥ ΡΟΔΟΣ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

  1. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  2. ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  4. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

7ος όμιλος

01/04/18 16:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΛΕΡΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

  1. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  3. ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ
  4. ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

01/04/18 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠO

  1. ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  2. ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  3. ΒΙΝΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  4. ΔΑΝΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

01/04/18 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕ ΠΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΦΣΑ

  1. ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  2. ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  3. ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  4. ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΙΟΥ

01/04/18 16:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΡΑΦΗΝΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ  ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΟ

  1. ΜΠΑΡΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  3. ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  4. ΦΑΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

01/04/18 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ  ΑΠO

  1. ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  2. ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  3. ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
  4. ΡΩΣΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΘΗΝΩΝ

8ος όμιλος

01/04/18 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ

  1. ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  3. ΜΑΡΝΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΝΙΩΝ
  4. ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

01/04/18 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ

  1. ΦΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  2. ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  3. ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  4. ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

01/04/18 16:00 ΓΗΠ.ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

  1. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  2. ΔΑΣΚΑΛΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  3. ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  4. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

01/04/18 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. Ι. ΖΗΡΙΝΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΟ

  1. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  3. ΧΙΟΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  4. ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

01/04/18 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΣΠ.ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗ ΦΩΣΤΗΡ ΑΠO ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΑΟ

  1. ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΧΙΟΥ
  2. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  3. ΣΟΦΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  4. ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ