Τοπικά Λακωνίας: Διαιτητές τελευταίας αγωνιστικής

0
89

 

Α΄ Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο31/03/1817:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ. 
2.ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο31/03/1817:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 
3.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή01/04/1817:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π. 
4.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή01/04/1817:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 
5.ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Κυριακή01/04/1817:00 Αναβλήθηκε
Α1΄ Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣάββατο31/03/1817:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. 
7.Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο31/03/1817:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π. 
8.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο31/03/1817:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 
9.Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο31/03/1817:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 
10.Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή01/04/1817:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. 
11.ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή01/04/1817:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 
Β΄ Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΕΛΙΚΑΣΣάββατο31/03/1800:00 Αναβλήθηκε
13.ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο31/03/1817:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΛΕΡΙΚΟΣ Β. 
14.ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή01/04/1811:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ. 
15.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή01/04/1817:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 
16.ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή01/04/1817:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΡΚΟΣ Π.