Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 31 Μαρτίου

0
92
COSMOTE SPORT 6

ATP Masters Μαϊάμι, ημιτελικά 
Τένις

02:00
COSMOTE SPORT 4

Κλίβελαντ Καβαλίερς – Νιου Ορλίνς Πέλικανς 
NBA

03:00
EUROSPORT

Βουκουρέστι 
Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

13:00
COSMOTE SPORT 8

Μπεσίκτας – Μπάνβιτ 
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

13:00
COSMOTE SPORT 7

Μπολόνια – Ρόμα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 3

Ντινάμο Δρέσδης – Νυρεμβέργη 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 2

Ζιρόνα – Λεβάντε 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 1

Κρίσταλ Πάλας – Λίβερπουλ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
NOVASPORTS 3

Παναιτωλικός – ΠΑΣ Γιάννινα 
Super League

15:00
ΕΡΤ3

Παναχαϊκή – ΟΦΗ 
Football League

15:00
ΕΡΤ2

Βουλιαγμένη – Γλυφάδα 
Α1 Πόλο

15:30
EUROSPORT

Βουκουρέστι 
Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 6

Λάτσιο – Μπενεβέντο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 7

Ίντερ – Βερόνα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
ΕΡΤ1

ΠΑΟΚ – Κόροιβος 
Α1 Μπάσκετ

16:30
ΕΡΤ1

ΓΣΛ Φάρος – Κολοσσός 
Α1 Μπάσκετ

16:30
ΕΡΤ1

Κύμη – Τρίκαλα 
Α1 Μπάσκετ

16:30
COSMOTE SPORT 3

Σάλκε – Φράιμπουργκ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 5

Μπάγερ Λεβερκούζεν – Άουγκσμπουργκ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Ανόβερο – Λειψία 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ2

Τελικός Λιγκ Καπ (Ολυμπιακός-Εθνικός Αλεξανδρούπολης) 
Βόλεϊ

16:45
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Σουόνσι 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 1

Ατρόμητος – ΠΑΟΚ 
Super League

17:00
COSMOTE SPORT 2

Αθλέτικ Μπιλμπάο – Θέλτα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 3

Ντιζόν – Μαρσέιγ 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
ΕΡΤ1

Πανιώνιος – Λαύριο 
Α1 Μπάσκετ

18:30
COSMOTE SPORT 4

Σασουόλο – Νάπολι 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
EUROSPORT

Βουκουρέστι 
Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 7

Κιέβο – Σαμπντόρια 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 1

Έβερτον – Μάντσεστερ Σίτι 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

Λεβαδειακός – Ολυμπιακός 
Super League

19:30
ΕΡΤ2

Παρτίζαν – Ολυμπιακός 
Champions League Πόλο

19:30
NOVASPORTS 4

Χαλ – Άστον Βίλα 
Championship Αγγλίας

19:30
COSMOTE SPORT 3

Μπάγερν Μονάχου – Ντόρτμουντ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Λας Πάλμας – Ρεάλ Μαδρίτης 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 6

WTA Tour Μαϊάμι, τελικός 
Τένις

20:00
EUROSPORT 2

Orlando City – New York Red Bulls 
Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS)

20:00
COSMOTE SPORT 5

Antony Joshua – Joseph Parker 
Πυγμαχία

20:00
COSMOTE SPORT 8

Μπενφίκα – Βιτόρια Γκιμαράες 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:15
COSMOTE SPORT 1

Αϊντχόφεν – Μπρέντα 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

20:45
COSMOTE SPORT 7

Χέρτα – Βόλφσμπουργκ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

21:30
COSMOTE SPORT 2

Σεβίλλη – Μπαρτσελόνα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 1

Γιουβέντους – Μίλαν 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 4

Ουάσινγκτον Ουίζαρντς – Σάρλοτ Χόρνετς 
NBA

22:00
COSMOTE SPORT 8

Μπράγκα – Σπόρτινγκ 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30