Γ’ Εθνική: Οι ομάδες που πάνε στα μπαράζ. Τα αποτελέσματα της Κυριακής 1 Απριλίου

0
61

1ος όμιλος – 22η αγωνιστική

Μπαράζ ανόδου: Απόλλων Παραλιμνίου
Υποβιβασμός: ΑΕ Διδυμοτείχου, Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου, Δόξα Προσκυνητών, Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου, Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής

ΑΕ Διδυμοτείχου – Απόλλων Παραλιμνίου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Άρης Αβάτου – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Προσκυνητών – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ελπίδα Σκουτάρεως – Ορφέας Ξάνθης 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Καβάλα 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

AdTech Ad

2ος όμιλος – 30η αγωνιστική

Μπαράζ ανόδου: Ηρακλής
Υποβιβασμός: Νάουσα, Κιλκισιακός, ΑΟ Καρδίας, ΑΕ Καρίτσας, Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων, Φίλιππος Αλεξάνδρειας, Καμπανιακός

Αλμωπός Αριδαίας – ΑΟ Καρδίας 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΠΕ Λαγκαδά – Φίλιππος Αλεξάνδρειας 9-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ηρακλής – Εδεσσαϊκός 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Καμπανιακός – ΑΕ Καρίτσας 3-2 ΤΕΛΙΚΟ
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Μακεδονικός 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Νάουσα – Αγροτικός Αστέρας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Πιερικός – Κιλκισιακός 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΡΕΠΟ: Άρης Παλαιοχωρίου

3ος όμιλος – 26η αγωνιστική

Μπαράζ ανόδου: Τηλυκράτης
Υποβιβασμός: ΑΕΠ Καραγιαννίων, Εθνικός Φιλιππιάδας, Πανλευκάδιος, Σκουφάς Κομποτίου, Αστέρας Παραποτάμου, Καστοριά

Δόξα Κρανούλας – Λευκίμμη 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ερμής Αμυνταίου – Εθνικός Φιλιππιάδας 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Θεσπρωτός – Μακεδονικός Φούφα 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Νέος Αμφίλοχος – Πανλευκάδιος 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Σκουφάς Κομποτίου – Αστέρας Παραποτάμου 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Τηλυκράτης – Καστοριά 3-0 α.α.

ΡΕΠΟ: Πόντιοι Καραγιαννίων

4ος όμιλος – 26η αγωνιστική

Μπαράζ ανόδου: ΝΠΣ Βόλος
Υποβιβασμός: Ρήγας Φεραίος, Θήβα, Διγενής Νεοχωρίου, Αχιλλέας Φαρσάλων, Οπούντιος Μαρτίνου, ΑΠΟΚ Βελούχι

Αμβρυσσέας Διστόμου – Βελούχι 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Σελλάνων – Αχιλλέας Φαρσάλων 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αστέρας Ιτέας – Νίκη Βόλου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Διγενής Νεοχωρίου – Βόλος 0-4 ΤΕΛΙΚΟ
Ολυμπιακός Βόλου – Αλμυρός 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ρήγας Φεραίος – Θήβα 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΡΕΠΟ: Οπούντιος Μαρτίνου

5ος όμιλος – 22η αγωνιστική

Μπαράζ ανόδου: Αστέρας Αμαλιάδας
Υποβιβασμός: Αχαϊκή, Ζάκυνθος, Τσικλητήρας Πύλου, Παλληξουριακός, Λεωνίδιο

Αχαϊκή – Αστέρας Βλαχιώτη ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΛΟΓΩ ΕΠΕΙΣΟΔΙΩΝ
Ζάκυνθος – Αστέρας Αμαλιάδας 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Λεωνίδιο – Καλαμάτα 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Παλληξουριακός – Διαγόρας Βραχνέϊκων 1-4 ΤΕΛΙΚΟ
Πανηλειακός – ΠΑΟ Βάρδας 2-3 ΤΕΛΙΚΟ
Τσικλητήρας Πύλου – Παναρκαδικός 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

6ος όμιλος – 22η αγωνιστική

Μπαράζ ανόδου: Εθνικός Πειραιά
Υποβιβασμός: Ρόδος, Λουτράκι, Πέλοπας Κιάτου, Ζευγολατιό

Λουτράκι – Διαγόρας Ρόδου 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (28/03, 15:30)
Ιάλυσος Ρόδου – Πέλοπας Κιάτου 4-0 ΤΕΛΙΚΟ (δεν βγήκε στο δεύτερο ημίχρονο ο Πέλοπας) (13:00)
Ζευγολατιό – Ιωνικός 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Κερατσίνι – Ασπρόπυργος 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Ρόδος – Εθνικός 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΡΕΠΟ: Προοδευτική

7ος όμιλος – 22η αγωνιστική

Μπαράζ ανόδου: Αήττητος Σπάτων
Υποβιβασμός: Διαγόρας Αγίας Παρασκευής, Ερμής Κιβερίου, Τριγλία Ραφήνας, Ταμυναϊκός

Αιολικός – Ταμυναϊκός ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΗ 
Ένωση Ερμιονίδας – Παναργειακός 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ερμής Κιβερίου – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Τριγλία Ραφήνας – Πανθηραϊκός 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Χαλκίδα – Θύελλα Ραφήνας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΡΕΠΟ: Αήττητος Σπάτων

8ος όμιλος – 22η αγωνιστική

Μπαράζ ανόδου: Ηρόδοτος
Υποβιβασμός: Φωστήρας, Κηφισιά, ΑΕ Μυλοποτάμου, Ερμής Ζωνιανών

ΑΕ Μυλοποτάμου – ΟΦ Ιεράπετρας 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Αιγαλεω – Παλαιόχωρα 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ατσαλένιος – Ηλυσιακός 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Κηφισιά – Άγιος Ιερόθεος 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Φωστήρας – Ερμής Ζωνιανών 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΡΕΠΟ: Ηρόδοτος