To αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 14 Απριλίου

0
100
FOX SPORTS

Penguins – Flyers (Stanley Cup Playoffs) 
NHL

02:00
COSMOTE SPORT 5

Κίνα, 3ες ελεύθερες δοκιμές 
Formula 1

05:50
COSMOTE SPORT 5

Κίνα, Κατατακτήριες δοκιμές 
Formula 1

08:50
COSMOTE SPORT 3

Ζανκτ Πάουλι – Ουνιόν Βερολίνου 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 2

Σεβίλλη – Βιγιαρεάλ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 1

Σαουθάμπτον – Τσέλσι 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
ΕΡΤ3

Πανσερραϊκός – Κισσαμικός 
Football League

15:00
NOVASPORTS 2

Λαμία – Απόλλων Σμύρνης 
Super League

15:00
ΕΡΤ2

Γλυφάδα – Χίος 
Α1 Πόλο

15:30
COSMOTE SPORT 2

Κάλιαρι – Ουντινέζε 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
ΕΡΤ1

Τρίκαλα – Άρης 
Α1 Μπάσκετ

16:30
COSMOTE SPORT 3

Μπάγερ Λεβερκούζεν – Άιντραχτ Φρανκφούρτης 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 5

Χόφενχαϊμ – Αμβούργο 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Στουτγάρδη – Ανόβερο 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Χέρτα – Κολονία 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
EUROSPORT 2

FEI World Cup Paris, France 
Ιππασία

16:45
ΕΡΤ3

Ολυμπιακός – ΑΣΕ Δούκα 
Χάντμπολ

17:00
ΕΡΤ2

Παμβοχαϊκός – Ολυμπιακός (playoffs) 
Volley League

17:00
NOVASPORTS 4

Μίντλεσμπρο – Μπρίστολ Σίτι 
Championship Αγγλίας

17:00
COSMOTE SPORT 2

Μπαρτσελόνα – Βαλένθια 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 2

Λεβαδειακός – Αστέρας Τρίπολης 
Super League

17:15
NOVASPORTS 3

Λιόν – Αμιάν 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
ΕΡΤ1

ΓΣΛ Φάρος – ΑΕΚ 
Α1 Μπάσκετ

18:30
COSMOTE SPORT 7

Τζένοα – Κροτόνε 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 8

Κιέβο – Τορίνο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 1

ΠΑΟΚ – Πανιώνιος 
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 2

Λεγανές – Θέλτα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1

Λίβερπουλ – Μπόρνμουθ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

Φούλαμ – Μπρέντφορντ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 3

Μπάγερν Μονάχου – Γκλάντμπαχ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 5

Λας Πάλμας – Ρεάλ Σοσιεδάδ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
EUROSPORT

New York Red Bulls – Montreal Impact 
Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS)

20:00
COSMOTE SPORT 6

ATP 250 Χιούστον, ημιτελικά 
Τένις

21:00
NOVASPORTS 3

Ναντ – Ντιζόν 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE SPORT 1

Τότεναμ – Μάντσεστερ Σίτι 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 3

Αταλάντα – Ίντερ 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 8

Τορίνο – Μπολόνια 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2

Αθλέτικ Μπιλμπάο – Ντεπορτίβο λα Κορούνια 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 4

Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς – Σαν Αντόνιο Σπερς 
NBA playoffs

22:00
FOX SPORTS

Lightning – Devils 
NHL

22:00
EUROSPORT 2

Six-day Track Championship 
Ποδηλασία

22:15
EUROSPORT

Chicago Fire – Los Angeles Galaxy 
Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS)

22:45