Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 5 Μαϊου

0
49
FOX

Bruins – Lightning 
NHL

02:00
COSMOTE SPORT 4

Νιου Ορλίνς Πέλικανς – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς 
NBA playoffs

03:00
COSMOTE SPORT 5

Ισπανία, 3ες ελεύθερες δοκιμές 
Moto 3

09:55
COSMOTE SPORT 5

Ισπανία, 3ες ελεύθερες δοκιμές 
Moto GP

10:50
COSMOTE SPORT 5

Ισπανία, 3ες ελεύθερες δοκιμές 
Moto 2

11:50
COSMOTE SPORT 7

Φενέρμπαχτσε – Μπεσίκτας 
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

13:00
COSMOTE SPORT 5

Ισπανία, Κατατακτήριες δοκιμές 
Moto 3

13:30
EUROSPORT

Γύρος της Ιταλίας 
Ποδηλασία

13:45
COSMOTE SPORT 2

Ζιρόνα – Έιμπαρ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 5

Ισπανία, Κατατακτήριες δοκιμές 
Moto GP

14:25
COSMOTE SPORT 1

Στόουκ – Κρίσταλ Πάλας 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
ΕΡΤ3

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ) 
Χάντμπολ

15:00
COSMOTE SPORT 5

Ισπανία, Κατατακτήριες δοκιμές 
Moto 2

15:05
COSMOTE SPORT 6

Κονελιάνο – Βακιφμπάνκ 
Champions League Βόλεϊ

16:00
COSMOTE SPORT 1

Κολονία – Μπάγερν Μονάχου 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Βέρντερ – Μπάγερ Λεβερκούζεν 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Αμβούργο 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Στουτγάρδη – Χόφενχαϊμ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 2

Ντόρτμουντ – Μάιντς 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ1

Κολοσσός – Κύμη 
Basket League

17:00
ΕΡΤ3

ΟΦΗ – Απόλλων Λάρισας 
Football League

17:00
ΕΡΤ1

Κόροιβος – Παναθηναϊκός 
Basket League

17:00
ΕΡΤ1

Ρέθυμνο – Τρίκαλα 
Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 4

Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ 
Basket League

17:00
ΕΡΤ1

Λαύριο – ΓΣΛ Φάρος 
Basket League

17:00
ΕΡΤ1

Άρης – Πανιώνιος 
Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 5

Αθλέτικ Μπιλμπάο – Μπέτις 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
EUROSPORT

Γύρος του Γιόρκσιρ 
Ποδηλασία

18:15
COSMOTE SPORT 7

Μίλαν – Βερόνα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 2

Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΚ 
Super League

19:00
COSMOTE SPORT 6

Άλμπα Μπλαζ – Γαλατάσαραϊ 
Champions League Βόλεϊ

19:00
NOVASPORTS 5

Ατρόμητος – Κέρκυρα 
Super League

19:00
NOVASPORTS 4

ΑΕΛ – Λαμία 
Super League

19:00
NOVASPORTS 3

ΠΑΟΚ – Πλατανιάς 
Super League

19:00
COSMOTE SPORT 1

Έβερτον – Σαουθάμπτον 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Θέλτα – Ντεπορτίβο λα Κορούνια 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
FOX

Yankees – Indians 
MLB

20:00
EUROSPORT 2

New York Red Bulls – New York City FC 
Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρου

21:00
COSMOTE SPORT 1

Γιουβέντους – Μπολόνια 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2

Βιγιαρεάλ – Βαλένθια 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 3

Σπόρτινγκ – Μπενφίκα 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30
EUROSPORT 2

Seattle Sounders – Columbus Crew 
Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρου

23:00
FOX

Royals – Tigers 
MLB

23:00