Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 6 Μαϊου

0
10
COSMOTE SPORT 4

Φιλαντέλφια 76ερς – Μπόστον Σέλτικς 
NBA playoffs

00:00
FOX

Sea Eagles – Roosters 
NRL

09:10
COSMOTE SPORT 5

Ισπανία, Αγώνας 
Moto 3

11:45
EUROSPORT

Γύρος της Ιταλίας 
Ποδηλασία

12:30
COSMOTE SPORT 2

Μάλαγα – Αλαβές 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
COSMOTE SPORT 2

Ισπανία, Αγώνας 
Moto 2

13:05
COSMOTE SPORT 4

Φουενλαμπράδα – Βαλένθια 
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:30
COSMOTE SPORT 7

Ουντινέζε – Ίντερ 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
NOVASPORTS 4

Κάρντιφ – Ρέντινγκ 
Championship Αγγλίας

14:30
COSMOTE SPORT 5

Ισπανία, Αγώνας 
Moto GP

14:30
NOVASPORTS 1

Μπέρμιγχαμ – Φούλαμ 
Championship Αγγλίας

14:30
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Σίτι – Χάντερσφιλντ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

15:30
ΕΡΤ2

Εθνικός – Υδραϊκός (Playoffs) 
Πόλο Ανδρών

15:30
NOVASPORTS 5

Αϊντχόφεν – Χρόνινχεν 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

15:30
COSMOTE SPORT 2

Νάπολι – Τορίνο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 3

Λάτσιο – Αταλάντα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 4

Κιέβο – Κροτόνε 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 8

Σπαλ – Μπενεβέντο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 3

Μπρομαποϊκάρνα – Τζουργκάρντεν 
Σουηδικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 6

Champions League (Μικρός τελικός) 
Βόλεϊ Γυναικών

16:00
COSMOTE SPORT 7

Φορτούνα Ντίσελντορφ – Χόλσταϊν Κίελ 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

16:30
ΕΡΤ3

Αναγέννηση Καρδίτσας – Τρίκαλα 
Football League

17:00
COSMOTE SPORT 5

Ατλέτικο Μαδρίτης – Εσπανιόλ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 2

Λούντβιχσμπουργκ – Μούρθια (Μικρός τελικός) 
Basketball Champions League

17:30
ΕΡΤ1

Λούντβιχσμπουργκ – Μούρθια (Μικρός τελικός) 
Basketball Champions League

17:30
EUROSPORT

Γύρος του Γιόρκσιρ 
Ποδηλασία

18:15
COSMOTE SPORT 1

Τσέλσι – Λίβερπουλ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 8

Άρσεναλ – Μπέρνλι 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 8

Huntington Beach, ημιτελικά γυναικών 
World Tour Beach Volley

18:35
NOVASPORTS 3

ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός 
Super League

19:00
NOVASPORTS 4

Παναθηναϊκός – Ξάνθη 
Super League

19:00
NOVASPORTS 5

Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης 
Super League

19:00
NOVASPORTS STORIES

Πανιώνιος – Λεβαδειακός 
Super League

19:00
ΕΡΤ3

ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός (2ος τελικός) 
Volley League

19:00
COSMOTE SPORT 7

Περούτζα – Τσιβιτανόβα 
SuperLega

19:00
COSMOTE SPORT 6

Τελικός γυναικών 
Champions League Βόλεϊ

19:00
COSMOTE SPORT 3

Σασουόλο – Σαμπντόρια 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 2

Λας Πάλμας – Χετάφε 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
FOX SPORTS

Rays – Blue Jays 
MLB

20:00
NOVASPORTS 2

Μονακό – ΑΕΚ (Τελικός) 
Basketball Champions League

20:30
ΕΡΤ1

Μονακό – ΑΕΚ (Τελικός) 
Basketball Champions League

20:30
COSMOTE SPORT 8

Huntington Beach, ημιτελικά ανδρών 
World Tour Beach Volley

20:35
COSMOTE SPORT 1

Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2

Κάλιαρι – Ρόμα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 3

Μαρσέιγ – Νις 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 7

Πόρτο – Φεϊρένσε 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:15
COSMOTE SPORT 4

Νιου Ορλίνς Πέλικανς – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς 
NBA

22:30
COSMOTE SPORT 8

Huntington Beach, μικρός τελικός γυναικών 
World Tour Beach Volley

22:50
FOX SPORTS

Padres – Dodgers 
MLB

23:00