Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 18 Αυγούστου

0
34
COSMOTE SPORT 6

ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Προημιτελικός 
Τένις

02:00
FOX SPORTS

BIG3 BASKETBALL 2018, Basketball 
Μπάσκετ

03:00
COSMOTE SPORT 6

ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Προημιτελικός 
Τένις

04:00
ΕΡΤ3

Ανοιχτή Θάλασσα – 5χλμ Ομαδικό 
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου

13:00
COSMOTE SPORT 1

Κάρντιφ-Νιούκαστλ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
ΕΡΤ HD

Ενόργανη γυμναστική 
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου

15:00
COSMOTE SPORT 8

FIVB: World Tour 1ος Ημιτελικός Ανδρών 
Μπιτς βόλεϊ

15:20
EUROSPORT

BINCKBANK TOUR, 6ο ΕΤΑΠ 
Ποδηλασία

16:00
ΕΡΤ2

IAAF Diamond League 
Στίβος

16:00
COSMOTE SPORT 5

Γερμανίας, SS12 Panzerplatte 2 
WRC

16:00
COSMOTE SPORT 8

FIVB: World Tour 2ος Ημιτελικός Ανδρών 
Μπιτς βόλεϊ

16:35
COSMOTE SPORT 1

Τότεναμ-Φούλαμ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 1

Μίλγουολ – Ντέρμπι 
Championship Αγγλίας

17:00
COSMOTE SPORT 8

FIVB: World Tour Προημιτελικός Γυναικών 
Μπιτς βόλεϊ

17:50
NOVASPORTS 5

Σάλτσμπουργκ – Χάρτμπεργκ 
Πρωτάθλημα Αυστρίας

18:00
NOVASPORTS 3

Γκινγκάμπ – Παρί Σ.Ζ. 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
NOVASPORTS 1

Κιέβο – Γιουβέντους 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 6

WTA Western & Southern Open, 1ος Ημιτελικός 
Τένις

19:00
COSMOTE SPORT 2

Θέλτα-Εσπανιόλ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:15
COSMOTE SPORT 1

Τσέλσι-Άρσεναλ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 4

Φένλο – Άγιαξ 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

19:30
FOX SPORTS

NY YANKEES – TORONTO BLUE JAYS 
MLB

20:00
COSMOTE SPORT 8

FIVB: World Tour Μικρός τελικός Ανδρών 
Μπιτς βόλεϊ

20:20
COSMOTE SPORT 8

FIVB: World Tour, Τελικός Ανδρών 
Μπιτς βόλεϊ

20:35
COSMOTE SPORT 6

ATP Masters 1000 Western & Southern Open, 1ος Ημιτελικός 
Τένις

21:00
ΕΡΤ2

Παναθηναϊκός – Λεβαδειακός 
Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου

21:00
NOVASPORTS 3

Μονακό – Λιλ 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE SPORT 2

Βιγιαρεάλ-Ρεάλ Σοσιεδάδ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:15
COSMOTE SPORT 3

Έβερτον-Σαουθάμπτον 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

21:30
NOVASPORTS 1

Λάτσιο – Νάπολι 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:30
NOVASPORTS 2

Φορτούνα Σιτάρντ – Αϊντχόφεν 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 7

Λέστερ-Γουλβς 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

22:00
FOX SPORTS

Cleveland Indians – Baltimore Orioles 
MLB

23:00
COSMOTE SPORT 6

WTA Western & Southern Open 2ος Ημιτελικός 
Τένις

23:00
EUROSPORT 2

ΣΙΑΤΛ ΣΑΟΥΝΤΕΡΣ – Λ.Α ΓΚΑΛΑΞΙ 
Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS)

23:00
COSMOTE SPORT 2

Μπαρτσελόνα-Αλαβές 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

23:15