Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 25 Αυγούστου

0
11
COSMOTE SPORT 6

ΑTP 250, Winston-Salem 1ος Ημιτελικός
Τένις

02:00
FOX SPORTS

BIG3 BASKETBALL 2018, Τελικός
Αγώνας μπάσκετ

03:00
COSMOTE SPORT 6

ΑTP 250 Winston-Salem, 2ος Ημιτελικός
Τένις

04:00
COSMOTE SPORT 8

Κολονία-Άουε
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
EUROSPORT

Tour de l’avenir 
Ποδηλασία

14:15
COSMOTE SPORT 1

Γουλβς-Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
EUROSPORT

Tour Of Germany
Ποδηλασία

16:00
COSMOTE SPORT 2

Βόλφσμπουργκ-Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Φράιμπουργκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 4

Χέρτα Βερολίνου-Νυρεμβέργη
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 6

Βέρντερ Βρέμης-Ανόβερο
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Φορτούνα Ντίσελντορφ-Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 1

Άρσεναλ-Γουέστ Χαμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 4

Νόριτς – Λιντς
Championship Αγγλίας

17:00
NOVASPORTS 2

Παρί Σεν Ζερμέν – Ανζέ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
NOVASPORTS 3

Άλταχ – Σάλτσμπουργκ
Αυστριακό Πρωτάθλημα

18:00
NOVASPORTS 1

Γιουβέντους – Λάτσιο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 1

ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης
Super League

19:15
ΕΡΤ1

Παναιτωλικός – Ατρόμητος
Super League

19:15
COSMOTE SPORT 2

Αλαβές-Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:15
COSMOTE SPORT 1

Λίβερπουλ-Μπράιτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 3

Γκλάντμπαχ-Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 5

Νότιγχαμ Φόρεστ – Μπέρμιγχαμ
Championship Αγγλίας

19:30
NOVASPORTS 4

Άγιαξ – Έμεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

19:30
EUROSPORT

Tour of Spain
Ποδηλασία

20:00
FOX SPORTS

Orioles – Yankees
MLB

20:00
ΕΡΤ2

Ελλάδα – Ουκρανία (Γυναίκες)
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Βόλεϊ

20:30
COSMOTE SPORT 8

Μπενφίκα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

21:00
NOVASPORTS 3

Μονπελιέ – Σεντ Ετιέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE SPORT 2

Ατλέτικο Μαδρίτης-Ράγιο Βαγεκάνο
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:15
COSMOTE SPORT 7

Φούλαμ-Μπέρνλι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

21:30
NOVASPORTS 2

ΑΕΚ – ΠΑΣ Γιάννινα
Super League

21:30
NOVASPORTS 1

Νάπολι – Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:30
ΕΡΤ1

Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΛ
Super League

21:30
COSMOTE SPORT 1

Μπόρνμουθ-Έβερτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

21:30
NOVASPORTS 4

Τσβόλε – Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:45
FOX SPORTS

Giants – Rangers
MLB

23:00
COSMOTE SPORT 9

Πόρτο-Γκιμαράες
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

23:00
ACTION 24

Βαγιαδολίδ-Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

23:15