1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | |||||
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ | ΑΜΥΚΛΩΝ | |||||
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | |||||
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ | ΣΥΚΕΑΣ |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ | ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ | |||||
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ | ||||||
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ | |||||
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ | ΑΜΥΚΛΩΝ |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | |||||
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ | ΣΥΚΕΑΣ | |||||
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ | ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ | |||||
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ | ΑΜΥΚΛΩΝ |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ | ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ | |||||
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ | ΑΜΥΚΛΩΝ | |||||
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | |||||
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ | ΣΥΚΕΑΣ |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | |||||
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ | ΑΜΥΚΛΩΝ | |||||
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ||||||
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ | ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | |||||
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ | ΣΥΚΕΑΣ | |||||
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ | ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ | |||||
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ | ΑΜΥΚΛΩΝ |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ | ||||||
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ | ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ | |||||
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ | ΑΜΥΚΛΩΝ | |||||
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ | ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ | |||||
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ | ||||||
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΑΜΥΚΛΩΝ | |||||
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ | ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ | ΑΜΥΚΛΩΝ | |||||
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ | ΣΥΚΕΑΣ | |||||
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | |||||
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | |||||
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ | ΑΜΥΚΛΩΝ | |||||
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ | ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ | |||||
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ | ||||||
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ | ΑΜΥΚΛΩΝ | |||||
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ | |||||
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ | ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ | |||||
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ | ΣΥΚΕΑΣ | |||||
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | |||||
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ | ΑΜΥΚΛΩΝ |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΑΜΥΚΛΩΝ | |||||
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ | ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ | |||||
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ | ||||||
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | |||||
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ | ΑΜΥΚΛΩΝ | |||||
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ | ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ | |||||
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΣΥΚΕΑΣ |