Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 7/10

0
100
COSMOTE SPORT 8

McGregor – Nurmagomedov 
UFC

07:00
COSMOTE SPORT 5

HONDA JAPANESE GRAND PRIX 
Formula 1

07:45
COSMOTE SPORT 9

Αστάνα-ΤΣΣΚΑ Μόσχας 
VTB United League

11:00
COSMOTE SPORT 2

Βαγιαδολίδ-Ουέσκα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
COSMOTE SPORT 4

Εστουντιάντες-Φουενλαμπράδα 
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:30
NOVASPORTS 1

Τζένοα – Πάρμα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 5

Μεγάλη Βρετανία 
WRC

14:00
COSMOTE SPORT 1

Φούλαμ-Άρσεναλ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 3

Φράιμπουργκ-Λεβερκούζεν 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

14:30
COSMOTE SPORT 8

ATP 500 China Open, Τελικός 
Τένις

14:30
COSMOTE SPORT 6

Γαλατάσαραϊ-Αναντολού Εφές 
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

15:15
NOVASPORTS 4

Βίλεμ – Φέγενοορντ 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

15:30
NOVASPORTS 5

Χάκεν – Μάλμε 
Σουηδικό Πρωτάθλημα

16:00
ΕΡΤ1

Λαμία – ΟΦΗ 
Super League

16:00
COSMOTE SPORT 9

Λειψία-Κίελο 
Χάντμπολ

16:00
NOVASPORTS 1

Μίλαν – Κιέβο Βερόνα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 24

Αταλάντα – Σαμπντόρια 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 3

Λάτσιο – Φιορεντίνα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
EUROSPORT

O Γύρος της Γαλλίας 
Ποδηλασία

16:15
COSMOTE SPORT 7

Σαουθάμπτον-Τσέλσι 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:15
COSMOTE SPORT 3

Χόφενχαϊμ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 4

Ολυμπιακός-Χολαργός 
Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 2

Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπέτις 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 4

Άγιαξ – Άλκμααρ 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

17:45
NOVASPORTS 24

Μαρσέιγ – Καέν 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
NOVASPORTS 5

Στουρμ – Σάλτσμπουργκ 
Αυστριακό Πρωτάθλημα

18:00
ΕΡΤ2

Λαύριο-Άρης 
Basket League

18:00
NOVASPORTS 2

ΠΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης 
Super League

18:15
COSMOTE SPORT 1

Λίβερπουλ-Μάντσεστερ Σίτι 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
ΕΡΤ1

Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάννινα 
Super League

19:00
NOVASPORTS 3

Νάπολι – Σασουόλο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 6

Εσπανιόλ-Βιγιαρεάλ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 7

Μπενφίκα-Πόρτο 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Σεβίλη-Θέλτα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 3

Λειψία-Νυρεμβέργη 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
EUROSPORT 2

DC United – Chicago fire 
Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρου

20:00
COSMOTE SPORT 4

Ρεάλ Μαδρίτης-Μάλαγα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

20:15
NOVASPORTS 1

ΑΕΚ – Ολυμπιακός 
Super League

20:30
COSMOTE SPORT 8

Dover Monster Energy 
NASCAR Cup Series

21:00
NOVASPORTS 3

ΣΠΑΛ – Ίντερ 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:30
NOVASPORTS 2

Παρί Σεν Ζερμέν – Λιόν 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:30
COSMOTE SPORT 1

Βαλένθια-Μπαρτσελόνα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 7

Πορτιμονένσε-Σπόρτινγκ Λισαβόνας 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:00