Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 21 Οκτωβρίου

0
45
COSMOTE SPORT 7

Motul Grand Prix of Japan 
Moto GP

04:45
COSMOTE SPORT 4

Los Angeles Lakers-Houston Rockets 
NBA

05:30
EUROSPORT 2

Άμστερνταμ 
Μαραθώνιος

10:30
EUROSPORT

Παγκόσμιο Κύπελλο ανδρών, Γαλλία 
Πινγκ Πονγκ

12:00
COSMOTE SPORT 2

Ράγιο Βαγιεκάνο-Χετάφε 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
NOVASPORTS 1

Φροζινόνε – Έμπολι 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 8

Αμβούργο-Μπόχουμ 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
COSMOTE SPORT 9

Ράιν Νέκαρ-Φούξε Βερολίνου 
Χάντμπολ

14:30
NOVASPORTS 1

Φέγενοορντ – Τσβόλε 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

15:30
EUROSPORT 2

Παγκόσμιο Κύπελλο ανδρών, Γαλλία 
Πινγκ Πονγκ

16:00
NOVASPORTS 5

Τζουργκάρντεν – ΑΪΚ Στοκχόλμης 
Σουηδικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 4

Κιέβο Βερόνα – Αταλάντα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 3

Μπολόνια – Τορίνο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 2

Πάρμα – Λάτσιο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 6

ΑTP 250 European Open Antwerp, Τελικός 
Τένις

16:30
FOX

Chargers – Titans 
NFL

16:30
COSMOTE SPORT 3

Χέρτα Βερολίνου-Φράιμπουργκ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
EUROSPORT 2

Παγκόσμιο Κύπελλο ανδρών, Γαλλία 
Πινγκ Πονγκ

17:00
ΕΡΤ2

Πανιώνιος – Αρης 
Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 2

Έιμπαρ-Μπιλμπάο 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
COSMOTE SPORT 4

Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Λαύριο Aegean Cargo 
Basket League

17:30
COSMOTE SPORT 7

Μπάνβιτ-Αναντολού Εφές 
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

17:30
COSMOTE SPORT 1

Έβερτον-Κρίσταλ Πάλας 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:00
NOVASPORTS 2

Λεβαδειακός – Ξάνθη 
Super League

18:15
NOVASPORTS 3

Φιορεντίνα – Κάλιαρι 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
ΕΡΤ HD

Άρης – ΠΑΟΚ 
Super League

19:00
COSMOTE SPORT 3

Γκλάντμπαχ-Μάιντς 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 2

Ουέσκα-Εσπανιόλ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 9

Βαλένθια-Μπαρτσελόνα 
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

20:15
NOVASPORTS 1

ΟΦΗ – Ολυμπιακός 
Super League

20:30
COSMOTE SPORT 5

UNITED STATES GRAND PRIX 
Formula 1

20:45
COSMOTE SPORT 7

Kansas Hollywood Casino 400 
NASCAR Cup Series

21:30
NOVASPORTS 2

Ίντερ – Μίλαν 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:30
COSMOTE SPORT 2

Μπέτις-Βαγιαδολίδ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 3

Νις – Μαρσέιγ 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00