Καρυάτιδες: Έσπασε το αήττητο. Ευχαριστήριο στο κόσμο (φωτογραφίες)

0
45

Την πρώτη ήττα γνώρισε η ομάδας μας εχθές στα πλαίσια της 4ης Αγωνιστικής της Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ στο εντός έδρας παιχνίδι που διεξήχθει στο Γήπεδο Αμυκλών και ώρα 15:00μμ με τον αξιόλογο Εθνικό Καλαμάτας!
Η ομάδα μας, αν κ βρισκόμενη στο σκορ μπροστά από πολύ νωρίς, περίπου στο 10 λεπτό με γκολ από σουτ της Αλεξίας Κουτσοβασίλη ύστερα απο κόρνερ, δεν στάθηκε τυχερή καθώς αν και καλύτερη σε όλη τη διάρκεια του αγώνα και πιο δημιουργική δεν κατάφερε να σιγουρέψει το σκορ, με αποτέλεσμα στο 87′ λεπτό απο απευθείας φάουλ του αντίπαλου και στο 93′ λεπτό από κόντρες της μπάλας μεσα στη περιοχή που δεν ευνόησαν την ομάδα μας, να δεχθεί δύο εντελώς άτυχα γκολ που δεν αντικατόπτριζαν την ολική εικόνα του αγώνα χάνωντας έτσι τους πολύτιμους 3 Βαθμούς.

Η ομάδας μας θα συνεχίσει την αξιόλογη πορεία της μέχρι τώρα με σκληρή δουλειά και ταπεινοφροσύνη καθώς