Τοπικά Λακωνίας: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων 9-10 Φεβρουαρίου

0
10
SAMSUNG CSC
Α΄ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
2. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΔΑΦΝΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
3. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΣ Π.
4. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π.
Α1΄ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.
7. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.
8. Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
9. ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.
10. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
11. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.
Β΄ Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
13. ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 09/02/19 15:30 ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.
14. Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.
15. ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.
Κ 16
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 09/02/19 11:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
17. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 09/02/19 11:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε.