# | Ομάδα | Αγώνες | Nίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Διαφορά | Βαθμοί |
1. | Βόλος | 18 | 14 | 2 | 2 | 39:13 | 44 |
2. | Απόλλων Λάρισας | 18 | 9 | 6 | 3 | 25:16 | 33 |
3. | Παναχαΐκή | 18 | 8 | 7 | 3 | 18:13 | 31 |
4. | Α.Ο. Κασσιόπη | 18 | 9 | 3 | 6 | 19:14 | 30 |
5. | Απόλλων Πόντου | 18 | 9 | 3 | 6 | 16:12 | 30 |
6. | Πλατανιάς | 18 | 7 | 8 | 3 | 23:13 | 29 |
7. | Εργοτέλης | 18 | 8 | 3 | 7 | 24:19 | 27 |
8. | Α.Ο. Χανιά Κισσαμικός | 18 | 7 | 3 | 8 | 18:15 | 24 |
9. | Ηρακλής | 18 | 6 | 5 | 7 | 20:18 | 23 |
10. | Δόξα Δράμας | 18 | 6 | 5 | 7 | 20:23 | 23 |
11. | ΑE Καραϊσκάκης Άρτας | 18 | 6 | 3 | 9 | 9:19 | 21 |
12. | Αήττητος Σπάτων | 18 | 4 | 6 | 8 | 13:20 | 18 |
13. | Ηρόδοτος | 18 | 5 | 3 | 10 | 12:25 | 18 |
14. | Τρίκαλα | 18 | 4 | 5 | 9 | 14:20 | 17 |
15. | Σπάρτη | 18 | 3 | 6 | 9 | 14:24 | 15 |
16. | Αιγινιακός | 18 | 3 | 4 | 11 | 15:35 | 13 |
18η αγωνιστική
Σάββατο 23 Φεβρουαρίου
Εργοτέλης – Σπάρτη 1-1 (67’ Μπάτζιος – 27’ πεν. Γκαλβάο)
Παναχαϊκή – Απόλλων Λάρισας 1-0 (2’ πεν. Ελευθεριάδης)
Δόξα Δράμας – Πλατανιάς 2-2 (28′ Κρουθ, 74′ Μακρής – 59′ Καραγκούνης, 64′ Μπιανκόνι)
Κυριακή 24 Φεβρουαρίου
ΑΟΧ Κισσαμικός – Τρίκαλα 1-0 (81′ αυτογκόλ)
Αιγινιακός – Ηρακλής 1-0 (34′ Γρανάδο)
Απόλλων Πόντου – ΝΠΣ Βόλος 1-0 (45+ Γεωργιάδης)
Κέρκυρα – Αήττητος Σπάτων 0-2 (64′ Λύρας, 88′ Ταμπάκης)
ΑΕ Καραϊσκάκης – Ηρόδοτος 1-0 (18′ Άλεξιτς)
Εργοτέλης 1 – 1 τελικό Σπάρτη (0 – 1 ημίχ)
Γκολ: Γκαλβάο το 0 – 1 στο 27′ με πέναλτι, Μπάτζιος το 1 – 1 στο 67′,
Στατιστικά: Κόρνερ 8-4, Κίτρινες 3-5
Εργοτέλης (Νίκκι Παπαβασιλείου): Κατσιμήτρος, Προβυδάκης (46′ Κατσούρι), Κοιλιάρας, Μπαχανάκ, Μπάτζιος, Μπουτσάκης (59′ Ροβίθης), Μπρους, Μπουρσέλης, Ιατρούδης, Έφορντ, Κουατένγκ (70′ Καπνίδης).
Σπάρτη (Μαρίνος Σατσιάς): Πάντος, Κολτσίδας, Λώλος, Τσίμαν, Ζαχαριουδάκης, Αρώνης, Τιεντσέ, Νάτσης, Αγγελόπουλος(65′ Τιράρ), Γκαλβάο (30′ Ρόμο), Καινούργιος.
Παναχαϊκή 1 – 0 τελικό Απόλλων Λάρισας (1 – 0 ημίχ)
Γκολ: Ελευθεριάδης το 1 – 0 με πέναλτι στο 2′,
Στατιστικά: Κόρνερ 8-1, Κίτρινες 6-2
Παναχαϊκή (Σωκράτης Οφρυδόπουλος): Σούλης, Πολίμος, Σταμόπουλος, Τσελεπίδης, Λουμπαρδέας, Φουρλάνος, Πλέγας, Ελευθεριάδης, Αργυρόπουλος, Κυνηγόπουλος, Μπαστακός.
Απόλλων Λάρισας (Άριαν Μπελά): Μαντζάρης, Σκούπρα, Καρατάσιος, Κοντοές, Σουλιώτης, Καμπέρης, Μπραμπίγια, Τασιούλης, Λίταινας, Πολέτο, Λουκάο.
19η αγωνιστική
Σάββατο 2 Μαρτίου
15:00 Βόλος – Κισσαμικός
15:00 Ηρόδοτος – Δόξα Δράμας
15:00 Πλατανιάς Χανίων – Απόλλων Πόντου
15:00 Τρίκαλα – Εργοτέλης
Κυριακή 3 Μαρτίου
15:00 Καραϊσκάκης – Κέρκυρα
15:00 Αήττητος Σπάτων – Αιγινιακός
15:00 Ηρακλής – Παναχαϊκή
15:00 Σπάρτη – Απόλλων Λάρισας