Α΄ Κατηγορία (17η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Παρασκευή | 01/03/19 | 15:30 | ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. | |
2. | Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ | ΔΑΦΝΙΟΥ | Σάββατο | 02/03/19 | 15:00 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α. | |
3. | ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Σάββατο | 02/03/19 | 15:00 | ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. | |
4. | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 03/03/19 | 15:00 | ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ. | |
5. | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Κυριακή | 03/03/19 | 15:00 | ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΜΑΡΚΟΣ Π. | |
16η αγωνιστική | |||||||
6. | ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Τετάρτη | 06/03/19 | 15:30 | ||
Α1΄ Κατηγορία (17η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
7. | ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ | ΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ” | Σάββατο | 02/03/19 | 15:00 | ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. | |
8. | ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ | ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | Κυριακή | 03/03/19 | 15:00 | ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ. | |
9. | Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ | ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ | Κυριακή | 03/03/19 | 15:00 | ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. | |
10. | ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Κυριακή | 03/03/19 | 15:00 | ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ. | |
11. | Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ | ΔΑΦΝΙΟΥ | Κυριακή | 03/03/19 | 15:00 | ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. | |
12. | ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ | ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 03/03/19 | 15:00 | ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι. | |
Β΄ Κατηγορία (14η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
13. | Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Κυριακή | 03/03/19 | 15:00 | ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ. | |
Κ 14 (10η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
14. | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 02/03/19 | 11:00 | ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | |
15. | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 02/03/19 | 11:00 | ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε. | |
16. | ΜΟΛΑΪΚΟΣ – Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Κυριακή | 03/03/19 | 11:00 | ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ. |
- Τοπικό Λακωνίας
- Αμυκλιακός
- Απόλλων Ξηροκαμπίου
- Ευρώτας Έλους
- Λεωνίδας Γλυκόβρυσης
- Μολαϊκός
- Ολυμπιακός Γυθείου
- Ποδόσφαιρο