Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 3 Μαρτίου

0
24
COSMOTE SPORT 4

Cleveland Cavaliers-Detroit Pistons 
NBA

00:00
COSMOTE SPORT 4

Philadelphia 76ers-Golden State Warriors 
NBA

03:30
COSMOTE SPORT 7

Νικ Κύργιος – Αλεξάντερ Ζβέρεφ 
Τένις

05:00
EUROSPORT 2

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου, Γλασκώβη 
Κλειστός Στίβος

11:45
ΕΡΤ SPORTS

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου, Γλασκώβη 
Κλειστός Στίβος

12:00
COSMOTE SPORT 2

Έιμπαρ-Θέλτα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
COSMOTE SPORT 9

Ανδόρα-Ρεάλ Μαδρίτης 
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:30
NOVASPORTS 2

Τορίνο – Κιέβο Βερόνα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 1

Γουότφορντ-Λέστερ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 7

Αναντολού Εφές-Φενέρμπαχτσε 
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

14:15
COSMOTE SPORT 8

Ίνγκολσταντ-Κολονία 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
FOX

UK Open 
Darts

14:45
ΕΡΤ3

Ηρακλής – Παναχαϊκή 
Football League

15:00
NOVASPORTS 1

ΟΦΗ – ΑΕΛ 
Super League

15:00
ΕΡΤ1

Ατρόμητος – Πανιώνιος 
Super League

16:00
NOVASPORTS 5

Τζένοα – Φροζινόνε 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 4

ΣΠΑΛ – Σαμπντόρια 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 2

Ουντινέζε – Μπολόνια 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 1

Φούλαμ-Τσέλσι 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:05
EUROSPORT

Κουρνέ Βρυξέλλες Κουρνέ 
Ποδηλασία

16:15
COSMOTE SPORT 3

Στουτγκάρδη-Ανόβερο 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ2

Ρέθυμνο – Παναθηναϊκός 
Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Μπέτις-Χετάφε 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 1

Λεβαδειακός – Λαμία 
Super League

17:15
NOVASPORTS 3

Φέγενoορντ – Έμεν 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

17:45
COSMOTE SPORT 1

Έβερτον-Λίβερπουλ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:15
ΕΡΤ1

Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ 
Super League

19:00
COSMOTE SPORT 3

Βόλφσμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 2

Αταλάντα – Φιορεντίνα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 8

Ρίο Άβε-Μπράγκα 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ατλέτικο Μαδρίτης 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1

Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός 
Super League

19:30
EUROSPORT 2

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου, Γλασκώβη 
Κλειστός Στίβος

19:45
ΕΡΤ SPORTS

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου, Γλασκώβη 
Κλειστός Στίβος

20:00
COSMOTE SPORT 6

Charlotte Hornets-Portland Trail Blazers 
NBA

20:00
COSMOTE SPORT 7

Μπασκόνια-Μάλαγα 
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

20:30
FOX

UK Open 
Darts

21:00
NOVASPORTS 2

Νάπολι – Γιουβέντους 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:30
COSMOTE SPORT 2

Βαλένθια-Μπιλμπάο 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 8

Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Πορτιμονένσε 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:00
NOVASPORTS 1

Μαρσέιγ – Σεντ Ετιέν 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 4

Boston Celtics-Houston Rockets 
NBA

22:30