Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 10 Μαρτίου

0
72
COSMOTE SPORT 7

SS14 Otates 2 (Μεξικό) 
WRC

00:25
COSMOTE SPORT 8

Derrick Lewis – Junior Dos Santos 
UFC Fight Night

03:00
COSMOTE SPORT 7

Los Angeles Lakers – Boston Celtics 
NBA

03:00
COSMOTE SPORT 9

Duke – North Carolina 
NCAA

03:00
COSMOTE SPORT 2

Θέλτα – Ρεάλ Μπέτις 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
NOVASPORTS 3

Μπολόνια – Κάλιαρι 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 1

Λίβερπουλ – Μπέρνλι 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:00
NOVASPORTS 2

Μπέρμιγχαμ – Άστον Βίλα 
Championship Αγγλίας

14:00
COSMOTE SPORT 5

VisitQatar Grand Prix 
Moto 2

14:05
COSMOTE SPORT 8

Ζανκτ Πάουλι – Αμβούργο 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
COSMOTE SPORT 5

VisitQatar Grand Prix 
Moto GP

14:35
NOVASPORTS 1

ΑΕΛ – Λεβαδειακός 
Super League

15:00
NOVASPORTS 4

Φιτέσε – Φέγενορντ 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

15:30
COSMOTE SPORT 5

VisitQatar Grand Prix 
Moto 3

15:45
ΕΡΤ1

Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ 
Super League

16:00
NOVASPORTS 24

Σαμπντόρια – Αταλάντα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 5

Φροζινόνε – Τορίνο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 1

Τσέλσι – Γουλβς 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:05
COSMOTE SPORT 3

Χόφενχαϊμ – Νυρεμβέργη 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
EUROSPORT 2

Παρίσι – Νίκαια 
Ποδηλασία

16:30
COSMOTE SPORT 2

Τζιρόνα – Βαλένθια 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 2

ΠΑΟΚ – Ατρόμητος 
Super League

17:15
NOVASPORTS 4

Άγιαξ – Φορτούνα Σιτάρντ 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

17:45
COSMOTE SPORT 8

Detroit Pistons – Chicago Bulls 
NBA

18:00
NOVASPORTS 5

Ζάλτσμπουργκ – Στουρμ Γκρατς 
Αυστριακό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 1

Άρσεναλ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 4

Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Πανιώνιος 
Α1 Μπάσκετ Ανδρών

19:00
COSMOTE SPORT 3

Αννόβερο – Μπάγερ Λεβερκούζεν 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 3

Σασσουόλο – Νάπολι 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
ΕΡΤ1

ΠΑΣ Λαμία – ΠΑΣ Γιάννινα 
Super League

19:00
NOVASPORTS 1

Ολυμπιακός – Άρης 
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 2

Σεβίλλη – Ρεάλ Σοσιεδάδ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 9

Τενερίφη – Γκραν Κανάρια 
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

20:30
COSMOTE SPORT 4

Philadelphia 76ers – Indiana Pacers 
NBA

21:30
ACTION 24

Φιορεντίνα – Λάτσιο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:30
COSMOTE SPORT 2

Βαγιαδολίδ – Ρεάλ Μαδρίτης 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 2

Μαρσέιγ – Νις 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 7

Φεϊρένσε – Πόρτο 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:00
FOX SPORTS

Red Wings – Panthers 
NHL

23:00