Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 16 Μαρτίου

0
126
COSMOTE SPORT 4

Ντιτρόιτ Πίστονς-ΛΑ Λέικερς 
NBA

01:00
COSMOTE SPORT 5

Μελβούρνη – Ελεύθερα δοκιμαστικά 3 
Formula 1

04:50
ΕΡΤ SPORTS

Μελβούρνη – Κατατακτήριες 
Formula 1

08:00
ΕΡΤ SPORTS

Κλήρωση τελικής φάσης 
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μπάσκετ

13:00
COSMOTE SPORT 7

Λοκομοτίβ Κουμπάν – Ούνικς Καζάν 
VTB United League

13:30
COSMOTE SPORT 2

Ουέσκα-Αλαβές 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
ΕΡΤ SPORTS

Παλαιό Φάληρο-Εθνικός 
Πόλο Ανδρών

14:00
COSMOTE SPORT 8

Αμβούργο – Ντάρμσταντ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 4

Καρσίγιακα-Μπάνβιτ 
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

14:15
NOVASPORTS 1

Λιντς Γιουνάιτεντ-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ 
Championship Αγγλίας

14:30
ΕΡΤ3

Κισσαμικός-Κέρκυρα 
Football League

15:00
ΕΡΤ PLAY 1

ΠΑΟΚ-Ήφαιστος Λήμνου 
Basket League

15:45
ΕΡΤ PLAY 2

Ρέθυμνο-Πανιώνιος 
Basket League

15:45
ΕΡΤ PLAY 3

Κολοσσός-Λαύριο 
Basket League

15:45
COSMOTE SPORT 9

Κατάρ – 3η θέση ανδρών 
World Tour Beach Volley

15:50
ΕΡΤ SPORTS

Ολυμπιακός-Ζολνόκι 
Champions League Πόλο

16:00
NOVASPORTS 2

Σασουόλο-Σαμπντόρια 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 1

Σάλκε-Λειψία 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Στουτγκάρδη-Χόφενχαϊμ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Άουγκσμπουργκ – Ανόβερο 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Βόλφσμπουργκ – Φορτούνα Ντίσελντορφ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 4

ΑΕΚ-Κύμη 
Basket League

17:00
NOVASPORTS 3

Στόουκ-Ρέντινγκ 
Championship Αγγλίας

17:00
ΕΡΤ3

Ολυμπιακός-ΑΕΚ (Τελικός Κυπέλλου) 
Χάντμπολ

17:00
COSMOTE SPORT 9

Κατάρ – Τελικός ανδρών 
World Tour Beach Volley

17:05
NOVASPORTS 1

Αστέρας Τρίπολης-Λαμία 
Σούπερ Λίγκα

17:15
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Μαδρίτης-Θέλτα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
ΕΡΤ2

Περιστέρι-Άρης 
Basket League

18:00
COSMOTE SPORT 7

Μπόστον Σέλτικς – Ατλάντα Χοκς 
NBA

18:30
FOX SPORTS

Pitts. Penguins – St Louis Blues 
NHL

19:00
ΕΡΤ SPORTS

Παναιτωλικός-ΠΑΟΚ 
Σούπερ Λίγκα

19:00
NOVASPORTS 2

Σπαλ-Ρόμα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 1

ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΛ 
Σούπερ Λίγκα

19:30
COSMOTE SPORT 3

Χέρτα Βερολίνου-Ντόρτμουντ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Μπιλμπάο-Ατλέτικο Μαδρίτης 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 6

ATP Masters 1000 – 1ος ημιτελικός 
Τένις

20:00
NOVASPORTS 3

Φέγενορντ-Βίλεμ 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

20:45
NOVASPORTS 2

Νιμ-Στρασμπούρ 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
ΕΡΤ SPORTS

Βόλεϊ ανδρών 
All Star Game

21:00
NOVASPORTS 1

Τορίνο-Μπολόνια 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:30
COSMOTE SPORT 2

Λεγανές-Ζιρόνα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 6

ATP Masters 1000 – 2ος ημιτελικός 
Τένις

22:00
COSMOTE SPORT 8

UFC Fight Night 2019 
UFC Fight Night

22:00
COSMOTE SPORT 7

Πόρτο – Μαρίτιμο 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30