Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 17 Μαρτίου

0
25
COSMOTE SPORT 4

Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ – Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς 
NBA

02:30
ΕΡΤ SPORTS

Grand Prix Μελβούρνης – Αγώνας 
Formula 1

06:50
ΕΡΤ1

8ος Ημιμαραθώνιος Αθήνας 
Ημιμαραθώνιος

08:30
COSMOTE SPORT 2

Έιμπαρ-Βαγιαδολίδ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
NOVASPORTS 3

Φένλο-Αϊντχόφεν 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

13:15
NOVASPORTS 2

Τζένοα-Γιουβέντους 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 7

Μούρθια – Σαραγόσα 
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:30
COSMOTE SPORT 8

Λεβερκούζεν – Βέρντερ Βρέμης 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

14:30
NOVASPORTS 1

ΟΦΗ-Λεβαδειακός 
Σούπερ Λίγκα

15:00
ΕΡΤ3

Παναχαϊκή-Δόξα Δράμας 
Football League

15:00
NOVASPORTS 3

Λιόν-Μονπελιέ 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

15:30
NOVASPORTS 3

Άλκμααρ-Άγιαξ 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

15:30
NOVASPORTS 2

Λάτσιο-Πάρμα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 4

Έμπολι-Φροζινόνε 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 24

Αταλάντα-Κίεβο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
ΕΡΤ SPORTS

Ατρόμητος-ΑΕΚ 
Σούπερ Λίγκα

16:00
COSMOTE SPORT 1

Φούλαμ-Λίβερπουλ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:15
COSMOTE SPORT 3

Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Νυρεμβέργη 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 4

Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός 
Basket League

17:00
ΕΡΤ2

Προμηθέας-Χολαργός 
Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 2

Εσπανιόλ-Σεβίλλη 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
COSMOTE SPORT 7

Ν.Γιορκ Νικς – Λ.Α. Λέικερς 
NBA

18:00
NOVASPORTS 3

Ίνσμπρουκ-Σάλτσμπουργκ 
Αυστριακό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 1

Έβερτον-Τσέλσι 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 3

Μπάγερν Μονάχου-Μάιντς 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 2

Νάπολι-Ουντινέζε 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
ΕΡΤ SPORTS

Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 
Σούπερ Λίγκα

19:00
NOVASPORTS 1

Πανιώνιος-Ξάνθη 
Σούπερ Λίγκα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Βαλένθια-Χετάφε 
Basket League

19:30
COSMOTE SPORT 8

Μορεϊρένσε – Μπενφίκα 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 9

Βιγιαρεάλ – Ράγιο Βαγιεκάνο 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 6

Μπαρτσελόνα-Εστουντιάντες 
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:30
EUROSPORT

Γιβραλτάρ Open – Τελικός 
Σνούκερ

20:45
NOVASPORTS 2

Μίλαν-Ίντερ 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:30
COSMOTE SPORT 4

Μιλγουόκι Μπακς – Φιλαδέλφεια Σίξερς 
NBA

21:30
COSMOTE SPORT 2

Μπέτις-Μπαρτσελόνα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 1

Παρί Σεν Ζερμέν-Μαρσέιγ 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00