Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 30 Μαρτίου

0
30
FOX

March Madness Sweet 16 Tip-Off 
NCAA

00:00
FOX

March Madness Sweet 16 
NCAA

01:00
COSMOTE SPORT 6

ATP Masters 1000 Miami Open 
Τένις

01:00
COSMOTE SPORT 4

Oklahoma City Thunder – Denver Nuggets 
NBA

02:00
FOX

March Madness Sweet 16 
NCAA

03:30
FOX

Virginia Tech – Duke 
NCAA

03:35
COSMOTE SPORT 8

Γαλλία, SS8 Desert des Agriates 1 
WRC

10:00
COSMOTE SPORT 8

Γαλλία, SS9 Castagniccia 1 
WRC

11:10
COSMOTE SPORT 5

Γκραν Πρι Μπαχρέιν, Ελεύθερα δοκιμαστικά 3 
Formula 1

13:50
COSMOTE SPORT 9

Μπόχουμ – Αμβούργο 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 2

Χετάφε – Λεγανές 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
ΕΡΤ SPORTS

Γκραν Πρι Μπαχρέιν, Ελεύθερα δοκιμαστικά 3 
Formula 1

14:00
COSMOTE SPORT 1

Φούλαμ – Μάντσεστερ Σίτι 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
COSMOTE SPORT 7

Αργεντινή, Ελεύθερα δοκιμαστικά 3 
Moto 2

14:50
ΕΡΤ3

Ηρόδοτος – Πλατανιάς 
Football League

15:00
ΕΡΤ SPORTS

Γκραν Πρι Μπαχρέιν 
Formula 1

15:00
ΕΡΤ PLAY 3

Κολοσσός Ρόδου – Πανιώνιος 
Basket League

15:15
ΕΡΤ2

Παράλληλες μεταδόσεις 
Basket League

15:30
ΕΡΤ PLAY 1

ΠΑΟΚ-Λαύριο 
Basket League

15:30
ΕΡΤ PLAY 2

Χολαργός-Κύμη 
Basket League

15:45
NOVASPORTS 2

Ουντινέζε-Τζένοα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 3

Ντέρμπι-Ρόδεραμ Γιουνάιτεντ 
Championship Αγγλίας

17:00
NOVASPORTS 1

Λεβαδειακός-ΠΑΣ Γιάννινα 
Σούπερ Λίγκα

17:15
ΕΡΤ2

Προμηθέας-Ήφαιστος Λήμνου 
Basket League

18:00
NOVASPORTS 3

Μαρσέιγ-Ανζέ 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
FOX SPORTS

Boston Bruins – Florida Panthers 
NHL

19:00
NOVASPORTS 2

Γιουβέντους-Έμπολι 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
ΕΡΤ SPORTS

Λαμία-Πανιώνιος 
Σούπερ Λίγκα

19:00
COSMOTE SPORT 6

WTA Miami Open 
Τένις

19:00
COSMOTE SPORT 7

Αργεντινή, Ελεύθερα δοκιμαστικά 4 
Moto GP

19:20
COSMOTE SPORT 3

Λειψία – Χέρτα Βερολίνου 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Θέλτα – Βιγιαρεάλ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1

Γουέστ Χαμ – Εβερτον 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1

ΑΕΛ-Αστέρας Τρίπολης 
Σούπερ Λίγκα

19:30
NOVASPORTS 3

Μίντλεσμπρο-Νόριτς 
Championship Αγγλίας

19:30
COSMOTE SPORT 8

Τσάβες – Σπόρτινγκ Λισσαβώνας 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:00
COSMOTE SPORT 7

Αργεντινή, Κατατακτήριες δοκιμές 
Moto GP

20:00
COSMOTE SPORT 9

Καζαλμαγκιόρε – Νοβάρα 
Serie A Femminile

21:30
NOVASPORTS 1

Σαμπντόρια-Μίλαν 
Σούπερ Λίγκα

21:30
COSMOTE SPORT 2

Αλαβές – Ατλέτικο Μαδρίτης 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 7

Γκραν Κανάρια – Βαλένθια 
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

22:00
NOVASPORTS 2

Στρασμπούρ-Γκενγκάν 
Λιγκ Καπ Γαλλίας

22:00
COSMOTE SPORT 8

Μπενφίκα – Τοντέλα 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30
FOX

March Madness Elite 8 Tip-Off 
NCAA

23:00
COSMOTE SPORT 6

Liam Smith – Sam Eggington 
Super Welterweight Championship

23:00