Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 31 Μαρτίου

0
12
COSMOTE SPORT 4

Χιούστον Ρόκετς-Σακραμέντο Κινγκς
NBA

00:00
COSMOTE SPORT 8

Έντσον Μπαρμπόζα – Τζάστιν Γκάτγιε
UFC Fight Night

01:00
COSMOTE SPORT 9

Purdue Boilermakers – Virginia Cavaliers
NCAA

02:45
COSMOTE SPORT 2

Λεβάντε-Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
NOVASPORTS 1

Πάρμα-Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
EUROSPORT

Ο γύρος της Καταλονίας 
Ποδηλασία

13:30
COSMOTE SPORT 9

Κολονία – Χόλσταϊν Κίελo 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
COSMOTE SPORT 2

Ράγιο Βαγιεκάνο-Μπέτις 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00
ΕΡΤ3

Κέρκυρα-Βόλος
Football League

15:00
NOVASPORTS 4

Ουτρέχτη-Φέγενορντ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

15:30
NOVASPORTS 3

Φιορεντίνα-Τορίνο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 1

Ρόμα-Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
ΕΡΤ SPORTS

Άρης-ΟΦΗ
Σούπερ Λίγκα

16:00
NOVASPORTS 4

ΑΪΚ Στοκχόλμης-Έστερσουντ
Σουηδικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 24

Φροζινόνε-ΣΠΑΛ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 1

Κάρντιφ-Τσέλσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:05
COSMOTE SPORT 3

Ανόβερο-Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ2

Περιστέρι-Παναθηναϊκός
Basket League

17:00
ΕΡΤ3

Πυλαία-Δράμα 
Χάντμπολ

17:00
NOVASPORTS 2

ΑΕΚ-Παναιτωλικός
Σούπερ Λίγκα

17:15
COSMOTE SPORT 2

Σεβίλλη-Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 4

Άγιαξ-Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

17:45
ΕΡΤ SPORTS

Γκραν Πρι, Μπαχρέιν
Formula 1

18:00
COSMOTE SPORT 5

Γκραν Πρι, Μπαχρέιν
Formula 1

18:00
NOVASPORTS 4

Σάλτσμπουργκ-Αούστρια Βιέννης 
Αυστριακό Πρωτάθλημα

18:00
NOVASPORTS 24

Ναντ-Λιλ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 1

Λίβερπουλ-Τότεναμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 3

Άιντραχτ-Στουτγκάρδη
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
ΕΡΤ1

Ξάνθη-ΠΑΟΚ 
Σούπερ Λίγκα

19:00
NOVASPORTS 3

Μπολόνια-Σασουόλο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 1

Ολυμπιακός-Ατρόμητος
Σούπερ Λίγκα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Βαγιαδολίδ-Ρεάλ Σοσιεδάδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 4

Ατλάντα Χοκς-Μιλγουόκι Μπακς
NBA

19:30
COSMOTE SPORT 6

ATP Masters 1000 
Τένις

20:00
COSMOTE SPORT 8

Φλένσμπουργκ – Μέσκοφ Μπρεστ
Χάντμπολ

20:00
COSMOTE SPORT 9

Τενερίφη-Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

20:30
COSMOTE SPORT 7

Gran Premio Motul de la Republica Argentina
Moto GP

20:30
NOVASPORTS 2

Ίντερ-Λάτσιο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:30
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Μαδρίτης-Ουέσκα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 3

Τουλούζ-Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 4

Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ-Ντάλας Μάβερικς
NBA

22:30