Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 7 Απριλίου

0
70
COSMOTE SPORT 4

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets 
NBA

00:00
FOX

Auburn – Virginia 
March Madness Final Four

01:00
COSMOTE SPORT 8

Auburn – Virginia 
March Madness Final Four

01:05
FOX

Texas Tech – Michigan State 
March Madness Final Four

03:30
COSMOTE SPORT 8

Texas Tech – Michigan State 
March Madness Final Four

03:45
FOX

Dragons – Knights 
NRL

08:10
EUROSPORT

Γύρος της Φλάνδρας 
Ποδηλασία

11:15
COSMOTE SPORT 2

Αλαβές – Λεγανές 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
COSMOTE SPORT 6

Μούρθια – Μπασκόνια 
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:30
NOVASPORTS 1

Φιορεντίνα – Φροζινόνε 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 8

Χάιντενχαϊμ – Κολωνία 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
COSMOTE SPORT 4

Ολυμπιακός – Κολοσσός Ρόδου 
Basket League

15:00
COSMOTE SPORT 2

Χετάφε – Μπιλμπάο 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00
ΕΡΤ3

Πλατανιάς Χανίων – Κέρκυρα 
Football League

15:00
COSMOTE SPORT 9

Αναντόλου Εφές – Μπαχτσεσεχίρ 
TBF Basketball Super League

15:15
ΕΡΤ SPORTS

Ξάνθη – ΑΕΚ 
Super League

16:00
NOVASPORTS 1

Κάλιαρι – ΣΠΑΛ 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 5

Έστερσουντ – Φάλκενμπεργκ 
Σουηδικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 3

Ουντινέζε – Έμπολι 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 1

Εβερτον – Αρσεναλ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:05
COSMOTE SPORT 3

Αουγκσμπουργκ – Χόφενχαϊμ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 6

Τελικός, DHB Cup 
Χάντμπολ

16:50
ΕΡΤ3

Ήφαιστος Λήμνου – Χολαργός 
Basket League

17:00
NOVASPORTS 2

Αστέρας Τρίπολης – Λεβαδειακός 
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 2

Βαγιαδολίδ – Σεβίλλη 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
COSMOTE SPORT 4

Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – ΠΑΟΚ 
Basket League

17:30
NOVASPORTS 4

Φίτεσε – Αϊντχόφεν 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

17:45
NOVASPORTS 5

Λασκ – Ζάλτσμπουργκ 
Πρωτάθλημα Αυστρίας

18:00
ΕΡΤ SPORTS

Παναιτωλικός – Ολυμπιακός 
Super League

19:00
COSMOTE SPORT 6

Toronto Raptors – Miami Heat 
NBA

19:00
COSMOTE SPORT 3

Γκλάντμπαχ – Βέρντερ Βρέμης 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 3

Ίντερ – Αταλάντα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 24

Λάτσιο – Σασσουόλο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
EUROSPORT 2

Γεωργία 
Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1

ΠΑΟΚ – Λαμία 
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 7

Λεβάντε – Ουέσκα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Θέλτα – Ρεάλ Σοσιεδάδ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1

Φεϊρένσε – Μπενφίκα 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

19:30
FOX

Twins – Phillies 
MLB

20:00
COSMOTE SPORT 8

Γκραν Κανάρια – Ρεάλ Μαδρίτης 
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

20:30
COSMOTE SPORT 9

Bristol Food City 500 
NASCAR Cup Series

21:00
NOVASPORTS 2

Νάπολι – Τζένοα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:30
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Μπέτις – Βιγιαρεάλ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 7

Σπόρτινγκ Λισσαβώνας – Ρίο Αβε 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:00
NOVASPORTS 3

Παρί Σεν Ζερμέν – Στρασβούργο 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 4

Minnesota Timberwolves – Oklahoma City Thunder 
NBA

22:30
FOX

Red Sox – Diamondbacks 
MLB

23:00