Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 13 Απριλίου

0
102
COSMOTE SPORT 7

Βασίλι Λοματσένκο – Άντονι Κρόλα
Πυγμαχία

05:30
COSMOTE SPORT 5

Grand Prix Σαγκάης, ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Formula 1

05:50
ΕΡΤ SPORTS

Grand Prix Σαγκάης, ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Formula 1

06:00
COSMOTE SPORT 5

Grand Prix Σαγκάης
Formula 1

08:50
ΕΡΤ SPORTS

Grand Prix Σαγκάης 
Formula 1

09:00
EUROSPORT

Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Γεωργίας
Άρση Βαρών

11:00
COSMOTE SPORT 8

Μαγδεβούργο-Ντάρμσταντ
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
EUROSPORT 2

Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα
Άρση Βαρών

14:00
COSMOTE SPORT 2

Εσπανιόλ-Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 1

Τότεναμ-Χάντερσφιλντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
ΕΡΤ3

Παναχαϊκή-Βόλος ΝΠΣ
Football League

15:00
ΕΡΤ PLAY 2

Κολοσσός-Περιστέρι
Basket League

15:45
ΕΡΤ PLAY 4

Λαύριο-Χολαργός
Basket League

15:45
ΕΡΤ PLAY 1

Πανιώνιος-ΑΕΚ
Basket League

15:45
COSMOTE SPORT 5

Παναθηναϊκός-Προμηθέας
Basket League

15:45
COSMOTE SPORT 4

Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
Basket League

15:45
NOVASPORTS 1

ΣΠΑΛ-Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 8

Βέρντερ Βρέμης-Φράιμπουργκ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 2

Λειψία-Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Στουτγκάρδη-Λεβερκούζεν 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 6

Ανόβερο-Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Grand Prix of The Americas, ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Moto 3

16:55
NOVASPORTS 3

Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Μίλγουολ
Championship Αγγλίας

17:00
COSMOTE SPORT 1

Ουέσκα-Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
COSMOTE SPORT 7

Grand Prix of The Americas, ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Moto GP

17:50
ΕΡΤ SPORTS

ΠΑΟΚ-Κηφισιά
Volley League

18:00
NOVASPORTS 2

Μαρσέιγ-Νιμ 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 7

Grand Prix of The Americas, ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Moto 2

18:50
COSMOTE SPORT 6

Σαραγόσα-Μπαρτσελόνα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:00
NOVASPORTS 1

Ρόμα-Ουντινέζε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 3

Λιντς Γιουνάιτεντ-Σέφιλντ Γουένστνεϊ
Championship Αγγλίας

19:30
NOVASPORTS 4

Άγιαξ-Εξέλσιορ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γουέστ Χαμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Ατλέτικο Μαδρίτης-Θέλτα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 3

Ντόρτμουντ-Μάιντς
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 8

Πορτιμονένσε-Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:00
ΕΡΤ SPORTS

Ολυμπιακός-Φοίνικας Σύρου 
Volley League

20:30
COSMOTE SPORT 7

Grand Prix of The Americas, δοκιμαστικά
Moto 3

20:30
NOVASPORTS 2

Μονακό-Ρεμς
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
NOVASPORTS 1

Μίλαν-Λάτσιο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:30
COSMOTE SPORT 9

Μόντσα – Μπούστο Αρσίτσιο 
Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ

21:30
COSMOTE SPORT 2

Σεβίλλη-Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 4

Φέγενορντ-Χέρακλες
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 7

Grand Prix of The Americas, ελ. δοκιμαστικά 4
Moto GP

21:55
FOX SPORTS

Wash. Capitals – Car. Hurricanes
NHL

22:00
COSMOTE SPORT 7

Grand Prix of The Americas, δοκιμαστικά
Moto GP

22:05
COSMOTE SPORT 8

Άβες-Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30
COSMOTE SPORT 4

Philadelphia 76ers – Brooklyn Nets
NBA playoffs

22:30
COSMOTE SPORT 7

Grand Prix of The Americas, δοκιμαστικά
Moto 2

23:00