Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 20 Απριλίου

0
78
COSMOTE SPORT 4

Indiana Pacers – Boston Celtics 
NBA

03:30
ΕΡΤ SPORTS

Μικρός τελικός 
Euroleague πόλο γυναικών

11:00
ΕΡΤ SPORTS

Τελικός 
Euroleague πόλο γυναικών

12:30
NOVASPORTS 1

Πάρμα – Μίλαν 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 8

Αμβούργο – Αουε 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 2

Θέλτα – Ζιρόνα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Σίτι – Τότεναμ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
ΕΡΤ SPORTS

Παράλληλες μεταδόσεις 
Basket League

15:45
NOVASPORTS 24

Κάλιαρι – Φροζινόνε 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 5

Ουντινέζε – Σασσουόλο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 4

Τζένοα – Τορίνο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 3

Εμπολι – ΣΠΑΛ 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 2

Μπολόνια – Σαμπντόρια 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 1

Λάτσιο – Κιέβο Βερόνα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 8

Μάιντς – Φορτούνα Ντίσελντορφ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Αουγκσμπουργκ – Στουτγάρδη 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 5

Λεβερκούζεν – Νυρεμβέργη 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Μπάγερν Μονάχου – Βέρντερ Βρέμης 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 4

ΑΕΚ – Ολυμπιακός 
Basket League

16:45
ΕΡΤ PLAY 1

Κύμη-Λαύριο 
Basket League

16:45
ΕΡΤ PLAY 2

Ρέθυμνο-Περιστέρι 
Basket League

16:45
ΕΡΤ PLAY 3

Προμηθέας-Πανιώνιος 
Basket League

16:45
ΕΡΤ PLAY 4

Ήφαιστος-Άρης 
Basket League

16:45
COSMOTE SPORT 2

Εϊμπαρ – Ατλέτικο Μαδρίτης 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 2

Γκινγκάμπ – Μαρσέιγ 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
NOVASPORTS 1

Γιουβέντους – Φιορεντίνα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 3

Χρόνιγκεν – Αγιαξ 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 3

Γκλάντμπαχ – Λειψία 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Ράγιο Βαγιεκάνο – Ουέσκα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1

Νιουκάσλ – Σαουθάμπτον 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
ΕΡΤ SPORTS

Τελικός, Κυπέλλο 
Βόλεϊ

20:15
NOVASPORTS 2

Στρασβούργο – Μονπελιέ 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
NOVASPORTS 1

Ιντερ – Ρόμα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:30
COSMOTE SPORT 3

Σάλκε – Χόφενχαϊμ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

21:30
NOVASPORTS 3

Φέγενορντ – Αλκμααρ 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2

Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Σοσιεδάδ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 9

Πόρτο – Σάντα Κλάρα 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30