Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 4 Μαϊου

0
117
COSMOTE SPORT 4

Μπόστον Σέλτικς – Μιλγουόκι Μπακς 
NBA

03:00
COSMOTE SPORT 5

Ισπανία, Ελεύθερα δοκιμαστικά 3 
Moto 3

09:55
COSMOTE SPORT 5

Ισπανία, Ελεύθερα δοκιμαστικά 3 
Moto GP

10:50
COSMOTE SPORT 5

Ισπανία, Ελεύθερα δοκιμαστικά 3 
Moto 2

11:50
NOVASPORTS 1

Ημιτελικός Κ13 
ΒΙΚΟΣ Cola Elite Neon Cup

12:00
COSMOTE SPORT 7

Φενέρμπαχτσε – Μπάνβιτ 
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

13:00
NOVASPORTS 1

Ημιτελικός Κ13 
ΒΙΚΟΣ Cola Elite Neon Cup

13:30
COSMOTE SPORT 8

Μπόχουμ – Μαγδεμβούργο 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 2

Λεβάντε – Ράγιο Βαγιεκάνο 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 5

Ισπανία, Κατατακτήριες δοκιμές 1&2 
Moto 3

14:25
COSMOTE SPORT 1

Μπόρνμουθ – Τότεναμ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
NOVASPORTS 1

Προημιτελικός Κ15 
ΒΙΚΟΣ Cola Elite Neon Cup

15:00
COSMOTE SPORT 5

Ισπανία, Κατατακτήριες δοκιμές 1&2 
Moto GP

15:05
COSMOTE SPORT 5

Ισπανία, Κατατακτήριες δοκιμές 1&2 
Moto 2

16:00
NOVASPORTS 1

Προημιτελικός Κ15 
ΒΙΚΟΣ Cola Elite Neon Cup

16:30
COSMOTE SPORT 2

Μπάγερν Μονάχου – Αννόβερο 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Γκλάντμπαχ – Χόφενχαϊμ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Χέρτα Βερολίνου – Στουτγάρδη 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Βόλφσμπουργκ – Νυρεμβέργη 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ HD

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ 
Χάντμπολ

17:00
COSMOTE SPORT 6

Estoril Open, Ημιτελικός 
Τένις

17:00
COSMOTE SPORT 1

Εσπανιόλ – Ατλέτικο Μαδρίτης 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
COSMOTE SPORT 4

Ολυμπιακός – Κολοσσός Ρόδου 
Α1 Μπάσκετ Ανδρών

18:00
NOVASPORTS 3

Παρί Σεν Ζερμέν – Νις 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
NOVASPORTS 1

Ημιτελικός Κ15 
ΒΙΚΟΣ Cola Elite Neon Cup

18:00
ΕΡΤ HD

Χολαργός – Παναθηναϊκός 
Α1 Μπάσκετ Ανδρών

19:00
ΕΡΤ PLAY 3

Απόλλων Σμύρνης – Λαμία 
Super League

19:00
NOVASPORTS 2

Κιέβο Βερόνα – ΣΠΑΛ 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 6

Estoril Open, Ημιτελικός 
Τένις

19:00
COSMOTE SPORT 1

Κάρντιφ – Κρίσταλ Πάλας 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Αλαβές – Ρεάλ Σοσιεδάδ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 3

Βέρντερ Βρέμης – Ντόρτμουντ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1

Ημιτελικός Κ15 
ΒΙΚΟΣ Cola Elite Neon Cup

19:30
COSMOTE SPORT 7

Μπενφίκα – Πορτιμονένσε 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:00
COSMOTE SPORT 5

Μπούργος – Ρεάλ Μαδρίτης 
ABA Liga

20:30
NOVASPORTS 2

Γκενγκάν-Καέν 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
NOVASPORTS 1

Ουντινέζε – Ιντερ 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:30
COSMOTE SPORT 8

Κονελιάνο – Νοβάρα 
Βόλεϊ

21:30
COSMOTE SPORT 1

Νιουκάστλ – Λίβερπουλ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2

Θέλτα – Μπαρτσελόνα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 7

Πόρτο – Αβες 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30