Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 5 Μαϊου

0
53
FOX

Stanley Cup Playoffs 
NHL

02:00
COSMOTE SPORT 8

Al Iaquinta – Donald Cerrone 
UFC Fight Night

03:00
COSMOTE SPORT 4

Χιούστον Ρόκετς – Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς 
NBA

03:30
COSMOTE SPORT 7

Κανέλο Άλβαρες – Ντάνιελ Τζέικομπς 
Πυγμαχία

06:00
FOX

Dragons – Eels 
NRL

09:05
NOVASPORTS 1

Μικρός τελικός Κ15 
ΒΙΚΟΣ Cola Elite Neon Cup

11:40
COSMOTE SPORT 5

Ισπανία, Αγώνας 
Moto 2

12:05
NOVASPORTS 1

Τελικός Κ13 
ΒΙΚΟΣ Cola Elite Neon Cup

13:00
COSMOTE SPORT 2

Χετάφε – Τζιρόνα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
COSMOTE SPORT 5

Ισπανία, Αγώνας 
Moto 3

13:05
NOVASPORTS 2

Έμπολι-Φιορεντίνα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
NOVASPORTS 1

Τελικός Κ15 
ΒΙΚΟΣ Cola Elite Neon Cup

14:30
COSMOTE SPORT 5

Ισπανία, Αγώνας 
Moto GP

14:30
COSMOTE SPORT 7

Σάλκε – Άουγκσμπουργκ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

14:30
COSMOTE SPORT 8

Έιμπαρ – Μπέτις 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

15:00
ΕΡΤ PLAY 2

Ηρόδοτος-Απόλλων Λάρισας 
Football League

15:00
ΕΡΤ3

Πλατανιάς Χανίων – Ηρακλής 
Football League

15:00
COSMOTE SPORT 9

Τσέλσι – Γουότφορντ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:00
ΕΡΤ SPORTS

Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός 
Σούπερ Λίγκα

16:00
COSMOTE SPORT 1

Χάντερσφιλντ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 2

Λάτσιο-Αταλάντα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 3

Πάρμα-Σαμπντόρια 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 4

Σασουόλο-Φροζινόνε 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 5

Μπάμπεργκ-Αντβέρπ, Μικρός τελικός 
Basketball Champions League

16:00
COSMOTE SPORT 3

Φράιμπουργκ – Φορτούνα Ντίσελντορφ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Μαδρίτης-Βιγιαρεάλ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
COSMOTE SPORT 6

Τσιτσιπάς-Κουέβας (Estoril Open, Τελικός) 
Τένις

17:30
COSMOTE SPORT 8

Παρί Σεν Ζερμέν – Κιέλτσε 
Χάντμπολ

18:00
COSMOTE SPORT 7

Ούνικς Καζάν – Κάλεβ 
VTB United League

18:00
COSMOTE SPORT 1

Άρσεναλ – Μπράιτον 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 3

Λεβερκούζεν – Άιντραχτ Φρανκφούρτης 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
ΕΡΤ PLAY 3

Απόλλων Σμύρνης-Λαμία 
Σούπερ Λίγκα

19:00
ΕΡΤ1

Ατρόμητος-ΟΦΗ 
Σούπερ Λίγκα

19:00
ΕΡΤ SPORTS

Άρης-Ξάνθη 
Σούπερ Λίγκα

19:00
NOVASPORTS 5

Βίρτους Μπολόνια-Τενερίφη, Τελικός 
Basketball Champions League

19:00
NOVASPORTS 6

Τζένοα-Ρόμα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 3

Λεβαδειακός-ΑΕΚ 
Σούπερ Λίγκα

19:00
NOVASPORTS 2

ΑΕΛ-Ολυμπιακός 
Σούπερ Λίγκα

19:00
NOVASPORTS 1

ΠΑΣ Γιάννινα-ΠΑΟΚ 
Σούπερ Λίγκα

19:00
NOVASPORTS 5

Μπολόνια – Τενερίφη 
Basketball Champions League

19:00
NOVASPORTS 4

Αστέρας Τρίπολης – Πανιώνιος 
Super League

19:00
COSMOTE SPORT 9

Μπελενένσες – Σπόρτινγκ Λισαβόνας 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Βαγιαδολίδ-Μπιλμπάο 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 4

Νάπολι-Κάλιαρι 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:30
COSMOTE SPORT 2

Ουέσκα-Βαλένθια 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 3

Λιόν-Λιλ 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 4

Φιλαδέλφεια Σίξερς – Τορόντο Ράπτορς 
NBA

22:30