Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 18 Μαϊου

0
67
COSMOTE SPORT 4

Milwaukee Bucks – Toronto Raptors
NBA

03:30
COSMOTE SPORT 5

SHARK Helmets Grand Prix de France (Τρίτες ελεύθερες δοκιμές)
Moto GP

10:50
COSMOTE SPORT 6

WTA Internazionali BNL d’ Italia (Ημιτελικός)
Τένις

13:00
NOVASPORTS 24

Συνέντευξη Τύπου φιναλίστ
Euroleague

13:00
ΕΡΤ HD

Σανγκάη
Diamond League

14:00
COSMOTE SPORT 2

Λεβάντε – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 5

SHARK Helmets Grand Prix de France (Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές)
Moto GP

14:25
COSMOTE SPORT 7

Νοβάρα – Κονελιάνο (γυναίκες)
CEV Champions League βόλεϊ

15:00
COSMOTE SPORT 5

SHARK Helmets Grand Prix de France (Κατατακτήριες δοκιμές)
Moto GP

15:05
COSMOTE SPORT 6

ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia (Ημιτελικός)
Τένις

15:30
NOVASPORTS 1

Ουντινέζε-Σπαλ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 4

Μάλμε – Κάλμαρ
ABA Liga

16:00
COSMOTE SPORT 1

Μπάγερν Μονάχου – Αϊντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 2

Γκλάντμπαχ – Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Χέρτα Βερολίνου – Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 9

Βόλφσμπουργκ – Αουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ SPORTS

Προμηθέας – ΠΑΟΚ
Α1 Μπάσκετ Ανδρών

17:00
COSMOTE SPORT 4

Βαγιαδολίδ – Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
COSMOTE SPORT 5

Χετάφε – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
COSMOTE SPORT 7

Σεβίλλη – Αθλέτικ Μπιλμπάο
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
COSMOTE SPORT 8

Εσπανιόλ – Ρεάλ Σοσιεδάδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
COSMOTE SPORT 6

WTA Internazionali BNL d’ Italia (Ημιτελικός)
Τένις

18:00
ΣΚΑΪ

Μάντσεστερ Σίτι – Γουότφορντ (Τελικός)
Κύπελλο Αγγλίας

18:55
COSMOTE SPORT 8

Λιόν-Μπαρτσελόνα
Champions League Γυναικών

19:00
NOVASPORTS 1

Τζένοα-Κάλιαρι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
ΕΡΤ SPORTS

Περιστέρι Βίκος Cola – Ηφαιστος
Α1 Μπάσκετ Ανδρών

19:30
COSMOTE SPORT 4

ΑΕΚ – Χολαργός
Α1 Μπάσκετ Ανδρών

19:30
COSMOTE SPORT 7

Ζενίτ Καζάν – Τσιβιτανόβα
CEV Champions League βόλεϊ

20:00
COSMOTE SPORT 3

Πόρτο – Σπόρτινγκ Λισσαβώνας
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:30
COSMOTE SPORT 1

Μπενφίκα – Σάντα Κλάρα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:30
COSMOTE SPORT 7

ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia (Ημιτελικός)
Τένις

21:00
NOVASPORTS 2

Σασουόλο-Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:30
COSMOTE SPORT 2

Θέλτα – Ράγιο Βαγιεκάνο
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 8

Αλαβές – Ζιρόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45