Το πρόγραμμα των αιωνίων στην Ευρωλίγκα

0
148

Η Ευρωλίγκα ανακοίνωση το πρόγραμμα της περιόδου 2019-20.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των δύο αιωνίων

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

Αγωνιστική

Αγώνας

1η (4/10)

Παναθηναϊκός – Ερυθρός Αστέρας

2η (10/10)

Βιλερμπάν – Παναθηναϊκός

3η (17/10)

Παναθηναϊκός – Μιλάνο

4η (24/10)

Ζενίτ – Παναθηναϊκός

5η (29/10)

Χίμκι – Παναθηναϊκός

6η (31/10)

Παναθηναϊκός – Εφές

7η (8/11)

Παναθηναϊκός – Βαλένθια

8η (14/11)

Παναθηναϊκός – Άλμπα

9η (19/11)

Ζαλγκίρις – Παναθηναϊκός

10η (22/11)

Μπάγερν – Παναθηναϊκός

11η (28/11)

Παναθηναϊκός – Μπασκόνια

12η (6/12)

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός

13η (13/12)

Μπαρτσελόνα – Παναθηναϊκός

14η (17/12)

Παναθηναϊκός – Φενέρμπαχτσε

15η (19/12)

Μακάμπι – Παναθηναϊκός

16η (26/12)

Παναθηναϊκός – Ρεάλ Μαδρίτης

17η (3/1)

ΤΣΣΚΑ – Παναθηναϊκός

18η (9/1)

Μιλάνο – Παναθηναϊκός

19η (15/1)

Παναθηναϊκός – Μπάγερν

20η (17/1)

Παναθηναϊκός – Ζαλγκίρις

21η (24/1)

Παναθηναϊκός – Βιλερμπάν

22η (31/1)

Βαλένθια – Παναθηναϊκός

23η (5/2)

Ερυθρός Αστέρας – Παναθηναϊκός

24η (7/2)

Παναθηναϊκός – Ζενίτ

25η (21/2)

Παναθηναϊκός – Μπαρτσελόνα

26η (28/2)

Ρεάλ – Παναθηναϊκός

27η (3/3)

Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός

28η (5/3)

Παναθηναϊκός – ΤΣΣΚΑ

29η (13/3)

Φενέρ – Παναθηναϊκός

30η (19/3)

Άλμπα – Παναθηναϊκός

31η (25/3)

Παναθηναϊκός – Χίμκι

32η (27/3)

Εφές – Παναθηναϊκός

33η (3/4)

Παναθηναϊκός – Μακάμπι

34η (10/4)

Χίμκι – Παναθηναϊκός

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Αγωνιστική

Αγώνας

1η (3/10)

Βιλερμπάν–Ολυμπιακός

2η (11/10)

 Ολυμπιακός-Βαλένθια

3η (18/10)

 Ολυμπιακός-Ζενίτ

4η (25/10)

 Μπασκόνια-Ολυμπιακός

5η (30/10)

 ΤΣΣΚΑ-Ολυμπιακός

6η (1/11)

 Ολυμπιακός-Μακάμπι

7η (7/11)

 Ολυμπιακός-Εφές

8η (15/11)

 Ολυμπιακός-Ζαλγκίρις

9η (19/11)

 Μπάγερν-Ολυμπιακός

10η (21/11)

Άλμπα-Ολυμπιακός

11η (29/11)

 Ολυμπιακός-Αρμάνι

12η (6/12)

Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός

13η (12/12)

 Ρεάλ-Ολυμπιακός

14η (18/12)

Ολυμπιακός-Χίμκι

15η (20/12)

Ερυθρός Αστέρας-Ολυμπιακός

16η (27/12)

Μπαρτσελόνα-Ολυμπιακός

17η (2/1)

Ολυμπιακός-Φενέρ

18η (10/1)

Βαλένθια-Ολυμπιακός

19η (14/1)

Ολυμπιακός-‘Αλμπα

20η (17/1)

 Ολυμπιακός-Μπάγερν

21η (23/1)

 Ζενίτ-Ολυμπιακός

22η (30/1)

 Ολυμπιακός-Μπασκόνια

23η (4/2)

 Ζαλγκίρις-Ολυμπιακός

24η (6/2)

 Ολυμπιακός-ΤΣΣΚΑ

25η (20/2)

 Ολυμπιακός-Βιλερμπάν

26η (27/2)

 Μακάμπι-Ολυμπιακός

27η (3/3)

 Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός

28η (6/3)

 Εφές-Ολυμπιακός

29η (12/3)

 Αρμάνι-Ολυμπιακός

30η (20/3)

 Ολυμπιακός-Ρεάλ

31η (24/3)

 Ολυμπιακός-Ερυθρός

32η (27/3)

 Χίμκι-Ολυμπιακός

33η (2/4)

 Φενέρ-Ολυμπιακός

34η (9/4)

 Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της Ευρωλίγκας