Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής 1ης Σεπτεμβρίου

0
217

Aναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα: 

 

10:30 ΕΡΤ Play1 
Καναδάς – Αυστραλία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:00 ΕΡΤ Sports HD 
Ν. Ζηλανδία – Βραζιλία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:30 ΕΡΤ Play2 
Δομινικανή Δημοκρατία – Ιορδανία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:30 ΕΡΤ2 
Τουρκία – Ιαπωνία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

13:00 Eurosport 2 
Γερμανία Σλάλομ Παγκόσμιο Κύπελλο

13:20 Eurosport 1 
Βέλγιο Αγώνες αυτοκινήτου

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD 
Αμβούργο – Αννόβερο Bundesliga 2

14:30 ΕΡΤ Play1 
Σενεγάλη – Λιθουανία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

14:50 Eurosport 2 
Γύρος της Γερμανίας Ποδηλασία

15:00 ΕΡΤ Sports HD 
Ελλάδα – Μαυροβούνιο Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:30 Novasports 1HD 
Σπάρτα Ρότερνταμ – Άγιαξ Eredivisie

15:30 ΕΡΤ3 
Γαλλία – Γερμανία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:30 ΕΡΤ2 
Τσεχία – ΗΠΑ Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:50 ΕΡΤ1 
Αγώνας Formula 1 Johnnie Walker Grand Prix

16:00 Eurosport 1 
Γύρος της Ισπανίας Ποδηλασία

16:00 Eurosport 1 
Γύρος της Ισπανίας Ποδηλασία

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD 
Αγώνας Formula 1 Johnnie Walker Grand Prix

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD 
Έβερτον – Γουλβς Premier League

16:00 Novasports 2HD 
ΑΪΚ – Γιουργκόρντεν Allsvenskan

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD 
Βέρντερ Βρέμης – Άουγκσμπουργκ Bundesliga

16:50 Eurosport 2
Σίλβερστόουν Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής

17:00 ΕΡΤ3 
Ελλάδα – Ολλανδία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών

18:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Βαλένθια – Μαγιόρκα LaLiga Santander

18:15 Eurosport 2 
Έβδομη μέρα US Open

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD 
Άρσεναλ – Τότεναμ Premier League

19:00 PAOK TV 
ΠΑΟΚ – Πανιώνιος Super League 1

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD 
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga

19:05 Eurosport 1 
Έβδομη μέρα US Open

19:15 Novasports 2HD 
ΑΕΛ – Ολυμπιακός Super League 1

20:00 Eurosport 1 
Έβδομη μέρα US Open

20:00 Eurosport 2 
Έβδομη μέρα US Open

20:00 ΕΡΤ Sports HD 
Λαμία – Ατρόμητος Super League 1

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD 
Εσπανιόλ – Γρανάδα LaLiga Santander

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD 
Ατλέτικο Μαδρίτης – Εϊμπάρ LaLiga Santander

20:30 COSMOTE SPORT 9 HD 
Πόρτο – Γκιμαράες Liga NOS

21:30 Novasports 1HD 
Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ Super League 1

21:45 Novasports 5HD 
Ουντινέζε – Πάρμα Serie A

21:45 Novasports 4HD 
Αταλάντα – Τορίνο Serie A

21:45 Novasports 3HD 
Κάλιαρι – Ίντερ Serie A

22:00 Eurosport 2 
Έβδομη μέρα US Open

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Βιγιαρεάλ – Ρεάλ Μαδρίτης LaLiga Santander

22:00 Novasports 2HD 
Μαρσέιγ – Σεντ Ετιέν Ligue 1

22:15 Eurosport 1
Έβδομη μέρα US Open