Γ’ Εθνική 7ος όμιλος: Το αγωνιστικό πρόγραμμα της περιόδου 2019-20

0
346

Το isports.gr σας ενημερώνει άμεσα για το αναλυτικό αγωνιστικό πρόγραμμα του 7ου ομίλου της Γ’ Εθνικής. 

Έναρξη αγωνιστικής περιόδου

H έναρξη του πρωταθλήματος είναι στις 21-22 Σεπτεμβρίου όπως είχε προγραμματιστεί.

Mετά τις 29 Μαρτίου θα αρχίσουν τα μπαράζ και για τα Χριστούγεννα προγραμματίστηκε ρεπό δύο εβδομάδων.

Άνοδος στη Football League

Οι 8 πρωταθλητές των ομίλων θα κληρωθούν σε δυο ομίλους των 4 ομάδων. Μετά το πέρας των έξι αγωνιστικών θα ανέβουν στη Football League οι δύο πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο.

 1η αγωνιστική 21-22 Σεπτεμβρίου

1η-14η αγωνιστική

Σπάρτη – ΠΑΟ Βάρδας

Διαγόρας Βραχνέϊκων – ΑΟ Τσιλιβή

Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Διαβολιτσίου

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Παναργειακός

Ναύπλιο 2017 – Θύελλα Πατρών

Ένωση Ερμιονίδας – Πανγυθεατικός

ΑΠΣ Ζάκυνθος – Πανηλειακός

 

2η-15η αγωνιστική

Διαγόρας Βραχνέϊκων – Σπάρτη

ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΟ Τσιλιβή – Ολυμπιακός Ζαχάρως

ΑΟ Διαβολιτσίου – Ναύπλιο 2017

Παναργειακός – Ένωση Ερμιονίδας

Θύελλα Πατρών – ΑΠΣ Ζάκυνθος

Πανγυθεατικός – Πανηλειακός

 

3η-16η αγωνιστική

ΣπάρτηΑστέρας Βλαχιώτη

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Διαγόρας Βραχνέϊκων

Ναύπλιο 2017 – ΠΑΟ Βάρδας

Ένωση Ερμιονίδας – ΑΟ Τσιλιβή

ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΑΟ Διαβολιτσίου

Πανηλειακός – Παναργειακός

Πανγυθεατικός – Θύελλα Πατρών

 

4η-17η αγωνιστικη

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Σπάρτη

Αστέρας Βλαχιώτη – Ναύπλιο 2017

Διαγόρας Βραχνέϊκων – Ένωση Ερμιονίδας

ΠΑΟ Βάρδας – ΑΠΣ Ζάκυνθος

ΑΟ Τσιλιβή – Πανηλειακός

ΑΟ Διαβολιτσίου – Πανγυθεατικός

Παναργειακός – Θύελλα Πατρών

 

5η-18η αγωνιστική

Σπάρτη – Ναύπλιο 2017

Ένωση Ερμιονίδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως

ΑΠΣ Ζάκυνθος – Αστέρας Βλαχιώτη

Πανηλειακός – Διαγόρας Βραχνέϊκων

Πανγυθεατικός – ΠΑΟ Βάρδας

Θύελλα Πατρών – ΑΟ Τσιλιβή

Παναργειακός – ΑΟ Διαβολιτσίου

 

6η-19η αγωνιστική

Ένωση Ερμιονίδας – Σπάρτη

Ναύπλιο 2017 – ΑΠΣ Ζάκυνθος

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πανηλειακός

Αστέρας ΒλαχιώτηΠανγυθεατικός

Διαγόρας Βραχνέϊκων – Θύελλα Πατρών

ΠΑΟ Βάρδας – Παναργειακός

ΑΟ Τσιλιβή -ΑΟ Διαβολιτσίου

 

7η-20η αγωνιστική

Σπάρτη – ΑΠΣ Ζάκυνθος

Πανηλειακός – Ένωση Ερμιονίδας

Πανγυθεατικός – Ναύπλιο 2017

Θύελλα Πατρών – Ολυμπιακός Ζαχάρως

Παναργειακός – Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΟ Διαβολιτσίου – Διαγόρας Βραχνέϊκων

ΑΟ Τσιλιβή – ΠΑΟ Βάρδας

 

8η-21η αγωνιστική

Πανηλειακός – Σπάρτη

ΑΠΣ Ζάκυνθος – Πανγυθεατικός

Ένωση Ερμιονίδας – Θύελλα Πατρών

Ναύπλιο 2017 – Παναργειακός

Ολυμπιακός Ζαχάρως – ΑΟ Διαβολιτσίου

Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Τσιλιβή

Διαγόρας Βραχνέϊκων – ΠΑΟ Βάρδας

 

9η-22η αγωνιστική

ΣπάρτηΠανγυθεατικός

Θύελλα Πατρών – Πανηλειακός

Παναργειακός – ΑΠΣ Ζάκυνθος

ΑΟ Διαβολιτσίου – Ένωση Ερμιονίδας

ΑΟ Τσιλιβή – Ναύπλιο 2017

ΠΑΟ Βάρδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως

Αστέρας Βλαχιώτη – Διαγόρας Βραχνέϊκων

 

10η-23η αγωνιστική

Θύελλα Πατρών – Σπάρτη

Πανγυθεατικός – Παναργειακός

Πανηλειακός – ΑΟ Διαβολιτσίου

ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΑΟ Τσιλιβή

Ένωση Ερμιονίδας – ΠΑΟ Βάρδας

Ναύπλιο 2017 – Διαγόρας Βραχνέϊκων

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Αστέρας Βλαχιώτη

 

11η-24η αγωνιστική

Σπάρτη – Παναργειακός

ΑΟ Διαβολιτσίου – Θύελλα Πατρών

ΑΟ Τσιλιβή – Πανγυθεατικός

ΠΑΟ Βαρδας – Πανηλειακός

Διαγόρας Βραχνέϊκων – ΑΠΣ Ζάκυνθος

Αστέρας Βλαχιώτη – Ένωση Ερμιονίδας

Ναύπλιο 2017 – Ολυμπιακός Ζαχάρως

 

12η-25η αγωνιστική

ΑΟ Διαβολιτσίου – Σπάρτη

Παναργειακός – ΑΟ Τσιλιβή

Θύελλα Πατρών – ΠΑΟ Βάρδας

Πανγυθεατικός – Διαγόρας Βραχνέϊκων

Πανηλειακός – Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΠΣ Ζάκυνθος – Ολυμπιακός Ζαχάρως

Ένωση Ερμιονίδας – Ναύπλιο 2017

 

13η-26η αγωνιστική

Σπάρτη – ΑΟ Τσιλιβή

ΠΑΟ Βάρδας – ΑΟ Διαβολιτσίου

Διαγόρας Βραχνέϊκων – Παναργειακός

Αστέρας Βλαχιώτη – Θύελλα Πατρών

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πανγυθεατικός

Ναύπλιο 2017 – Πανηλειακός

ΑΠΣ Ζάκυνθος – Ένωση Ερμιονίδαςl

 

Κλειδάριθμοι 7ου ομίλου

Aριθμός Ομάδα
6 Ναύπλιο 2017
12 Παναργειακός
7 Ένωση Ερμιονίδας
13 ΑΟ Διαβολιτσίου
9 Πανηλειακός
2 ΠΑΟ Βάρδας
5 Ολυμπιακός Ζαχάρως
4 Αστέρας Βλαχιώτη
10 Πανγυθεατικός
1 ΠΣ “Η Σπάρτη”
11 Θύελλα Πατρών
3 Διαγόρας Βραχνέικων
14 ΑΟ Τσιλιβή
8 ΑΠΣ Ζάκυνθος