Γ’ Εθνική 7oς όμιλος: Ενημερωθείτε ζωντανά για την κλήρωση του αγωνιστικού προγράμματος

0
391

Το isports.gr σας ενημερώνει ζωντανά για την κλήρωση του αγωνιστικού προγράμματος της Γ’ Εθνικής με τους απεσταλμένους μας στα γραφεία της ΕΠΟ στο Πάρκο Γουδί.

Για να ανανεώνετε την σελίδα πατάτε F5 

H κλήρωση ξεκινά στις 11 και ξεκινά με χρονικά με τον 1ο όμιλο, συνεπώς ο 7ος αναμένεται να κληρωθεί μετά τις 11:30.

Έναρξη αγωνιστικής περιόδου

H έναρξη του πρωταθλήματος είναι στις 21-22 Σεπτεμβρίου όπως είχε προγραμματιστεί.

Mετά τις 29 Μαρτίου θα αρχίσουν τα μπαράζ και για τα Χριστούγεννα προγραμματίστηκε ρεπό δύο εβδομάδων.

Άνοδος στη Football League

Οι 8 πρωταθλητές των ομίλων θα κληρωθούν σε δυο ομίλους των 4 ομάδων. Μετά το πέρας των έξι αγωνιστικών θα ανέβουν στη Football League οι δύο πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο.

Η 1η αγωνιστική 21-22 Σεπτεμβρίου

Σπάρτη – ΠΑΟ Βάρδας

Διαγόρας Βραχνεϊκων – Τσιλιβή

Αστέρας Βλαχιώτη – Α.Ο. Διαβολιτσίου

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Παναργειακός

Ναύπλιο 2017 – Θύελλα Πατρών

Ένωση Ερμιονίδας – Πανγυθεατικός

Ζάκυνθος Πανηλειακός

Η 2η αγωνιστική 

Διαγόρας Βραχνέϊκων – Σπάρτη

ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Βλαχιώτη

Τσιλιβή – Ολυμπιακός Ζαχάρως

Α.Ο. Διαβολιτσίου – Ναύπλιο

Παναργειακός – Ένωση Ερμιονίδας

Θύελλα Πατρών – Ζάκυνθος

Πανγυθεατικός – Πανηλειακός

Κλειδάριθμοι 7ου ομίλου

AριθμόςΟμάδα
6Ναύπλιο 2017
12Παναργειακός
7Ένωση Ερμιονίδας
13ΑΟ Διαβολιτσίου
9Πανηλειακός
2ΠΑΟ Βάρδας
5Ολυμπιακός Ζαχάρως
4Αστέρας Βλαχιώτη
10Πανγυθεατικός
1ΠΣ “Η Σπάρτη”
11Θύελλα Πατρών
3Διαγόρας Βραχνέικων
14ΑΟ Τσιλιβή
8ΑΠΣ Ζάκυνθος

Aγωνιστικά προγράμματα ομάδων Λακωνίας κατά αλφαβητική σειρά

Αγωνιστικό πρόγραμμα Αστέρα Βλαχιώτη περιόδου 2019-20

 

Αγωνιστικό πρόγραμμα Πανγυθεατικού περιόδου 2019-20

1η/14η
Ένωση Ερμιονίδας-Πανγυθεατικός ΓΣ
2η/15η
Πανγυθεατικός ΓΣ- Πανηλειακός
3η/16η
Πανγυθεατικός ΓΣ- Θύελλα Πατρών
4η/17η
ΑΟ Διαβολιτσίου- Πανγυθεατικός ΓΣ
5η/18η
Πανγυθεατικός ΓΣ-ΠΑΟ Βάρδας
6η/19η
Αστέρας Βλαχιώτη- Πανγυθεατικός ΓΣ
7η/19η
Πανγυθεατικός ΓΣ-Ναύπλιο 2017
8η/21η
ΑΠΣ Ζάκυνθος- Πανγυθεατικός ΓΣ
9η/22η
Π.Σ. Σπάρτη-Πανγυθεατικός ΓΣ
10η/23η
Πανγυθεατικός ΓΣ-Παναργειακός
11η/24η
ΑΟ Τσιλιβή- Πανγυθεατικός ΓΣ
12η/25η
Πανγυθεατικός ΓΣ-Διαγόρας Βραχνέικων
13η/26η
Ολυμπιακός Ζαχάρως- Πανγυθεατικός ΓΣ

 

Αγωνιστικό πρόγραμμα Σπάρτης περιόδου 2019-20