Κύπελλο Λακωνίας: Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής και οι βαθμολογίες. (φωτογραφίες))

0
751

Α’ όμιλος

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ62200100
2.ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ3210175
3.Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ1201118
4.ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ1201116

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη 5 – 0 τελικό Αμυκλιακός (2 – 0 ημίχ)

Γκολ: Φλούδας με πέναλτι το 1 – 0 στο 15′,

Hλιόπουλος Τ. το 2 – 0 στο 35′, Κρεββατάς το 3 – 0 στο 50′,

Στυλιανάκος το 4 – 0 στο 60′, Φλούδας το 5 – 0 στο 85′.

Α.Ε. Λογκανίκου 1 – 1 Πανκλαδιατικός

Β’ όμιλος

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΠΑΟ ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ4211064
2.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ4211054
3.Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ1201134
4.Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ1201135

Α.Ο. Δαφνίου 2 – 2 Α.Ο. Χρυσάφων

Π.Α.Ο. Κοκκινόραχης 3 – 3 τελικό Απόλλων Ξηροκαμπίου ( – ημίχ)

Γκολ: Χίος το 1 – 0, Πετροπαυλής το 2 – 0, Nικόλαρος το 3 – 0,

Κωστάκος με πέναλτι 3 – 1, Κωστάκος το 3 – 2,  Διαμαντάκος το 3 – 3.

ΠΑΟ Κοκκινόραχης: Πλειωτας, Σπυρακης, Μερμηγκας, Φελεκος, Σαρρης, Νικολαρος (Αρφάνης), Χίος, Σπυρόπουλος, Πετροπαυλης, Γαλάνης (Παϊπούρογλου), και Κυριακουλιας.

Απόλλων Ξηροκαμπίου: Σαρκιρης, Σπηλιωτοπουλος, Χρηστάκης, Kωστακος, Σιδερης (Καρράς), Ρηγοπουλος, Χρηστάκης Λεωνίδας, Διαμαντακος, Τσικαρης, Χαντζής Πετρόπουλος.

Γ’ όμιλος

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ6220071
2.ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ3210144
3.Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ3210133
4.ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ0200206

Άρης Σκάλας 3 – 0 άνευ αγώνα Ευρώτας Έλους

Α.Ο. Κροκεών 0 – 3 Αίαντας Ευρώτα

Δ’ όμιλος

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ4211060
2.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ4211042
3.Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ1201135
4.ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ1201117

Κάστρο Γερακίου 0 – 0 τελικό Ήφαιστος Βρονταμά (0 – 0 ημίχ)

Κρισάφι απευθείας κόκκινη στο πρώτο ημίχρονο

Α.Ο. Μυρτέας 1 – 1 Ταξιάρχες Νιάτων

Ε’ όμιλος

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΜΟΛΑΪΚΟΣ4211010
2.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ1101000
3.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ0100101

Μολαϊκός 1 – 0 τελικό Α.Ε. Δήμου Ασωπού (1 –  0 ημίχ)

Γκολ: Κότσαλης Στέλιος το 1 – 0 στο 45’+.

Μολαϊκός: Σταματάκος, Δήμας, Τσιριγώτης, Κότσαλης τ., Ζώταλης, Ρουμάνης, Χαζησιμιώτης Α., Μουτσάτσος Μπέμπης, Χατζησιμιώτης Χρ., Σκουρτάϊ.

Α.Ε. Δήμου Ασωπού: Παναρίτης, Σκριβάνος, Κουτσοφιος, Τρίχας, Ζουμπούκος, Σταρογιαννάκος, Βλάχος, Βλαχάκης Σωτ., Αλίμπαλης, Βλαχάκης Κων., Ατσιδάκος.

ΣΤ’ όμιλος

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ4211051
2.Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ2202011
3.ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ2202000
4.ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ1201126

Εθνικός Βατίκων 1 – 1 τελικό ΑΠΟ Βελιών (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Τζουβάρας Ηλ. το 1 – 0.

Βοίας Νεάπολης 0 – 0 Κάστρο Μονεμβάσιας