Α1′ κατηγορία: Το αγωνιστικό πρόγραμμα της περιόδου 2019-20

0
565

To isports.gr βρέθηκε στη Νεάπολη Λακωνίας όπου έγινε η κλήρωση των τοπικών πρωταθλημάτων την Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου.

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για το αγωνιστικό πρόγραμμα όλων των κατηγοριών

Η έναρξη του πρωταθλήματος της Α1’ κατηγορίας ορίσθηκε για το διήμερο 12-13 Οκτωβρίου.

6- Α.Ο. Κροκεών, 2- Α.Ο. Δαφνίου, 9- Πανκλαδιατικός, 5- ΠΑΟ Κοκκινόραχης,

4- Α.Ε. Δήμου Ασωπού, 8- Αίαντας Ευρώτα, 3- Εθνικός Βατίκων,

7- Ταξιάρχες Νιάτων, 1- Κάστρο Μονεμβάσιας

Πρόγραμμα

1η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΣΩΠΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΑΦΝΙΟΥ

Ρεπό: Εθνικός Βατίκων

2η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΑΜΥΚΛΩΝ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΑΦΝΙΟΥ

Ρεπό: ΠΑΟ Κοκκινόραχης

3η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΔΑΦΝΙΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΜΥΚΛΩΝ
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

Ρεπό: Tαξιάρχες Νιάτων

4η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΑΦΝΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΑΣΩΠΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝ

Ρεπό: Πανκλαδιατικός

5η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΜΥΚΛΩΝ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

Ρεπό: A.O. Δαφνίου

6η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΑΦΝΙΟΥ
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Ρεπό: A.E. Δήμου Ασωπού

7η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑΜΥΚΛΩΝ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΣΩΠΟΥ
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΔΑΦΝΙΟΥ

Ρεπό: Α.Ο. Κροκεών

8η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΑΦΝΙΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΑΜΥΚΛΩΝ
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

Ρεπό: Αίαντας Ευρώτα

9η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑΣΩΠΟΥ
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΔΑΦΝΙΟΥ
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝ

Ρεπό: Κάστρο Μονεμβάσιας

Στο Β’ γύρο αντιστρέφονται οι έδρες των αγώνων