Β’ κατηγορία: Το αγωνιστικό πρόγραμμα της περιόδου 2019-20

0
599

To isports.gr βρέθηκε στη Νεάπολη Λακωνίας όπου έγινε η κλήρωση των τοπικών πρωταθλημάτων την Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου.

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για το αγωνιστικό πρόγραμμα όλων των κατηγοριών

Η έναρξη του πρωταθλήματος της Β’ κατηγορίας ορίσθηκε για το διήμερο 12-13 Οκτωβρίου.

Β’ κατηγορία

7- Α.Ε. Λογκανίκου, 1- ΑΠΟ Βελιών, 3- Α.Ο. Χρυσάφων, 9- ΠΑΟ Σμύνους,

4- Α.Ο. Αγγελώνας, 6- Τρινασιακός, 8- Κρόνος Αγίου Δημητρίου,

2- Α.Ο. Μυρτέας, 5- Α.Ο. Αγίου Βασιλείου

Πρόγραμμα

1η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΣΥΚΕΑΣ
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣ

Ρεπό: Α.Ο. Χρυσάφων

2η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”

Ρεπό: Α.Ο. Αγίου Βασιλείου Γυθείου

3η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

Ρεπό: A.E. Λογκανίκου

4η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΣΥΚΕΑΣ
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

Ρεπό: ΠΑΟ Σμύνους

5η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

Ρεπό: Α.Ο. Μυρτέας

6η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ

Ρεπό: Α.Ο. Αγγελώνας

7η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΣΥΚΕΑΣ
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”

Ρεπό: Τρινασιακός

8η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

Ρεπό: Κρόνος Αγίου Δημητρίου

 

9η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδο
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣΥΚΕΑΣ
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣ

Ρεπό: AΠΟ Βελιών