Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 28 Σεπτεμβρίου

0
278

08:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Ημιτελικός ATP 250 Chengdu Open
Τένις

08:55 Eurosport 2
Πρωτάθλημα Κίνας
Σνούκερ

 

10:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Ημιτελικός ATP 250 Chengdu Open
Τένις

11:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Τελικός WTA Wuhan Open
Τένις

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές
Formula 1 VTB Grand Prix

12:00 ΕΡΤ Sports HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές
Formula 1 VTB Grand Prix

13:00 FOX Sports
Preliminary Final NRL
Ράγκμπι

13:30 Eurosport 1
Γιόρκσαϊρ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δρόμου
Ποδηλασία

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπόχουμ – Ντάρμσταντ
Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Ενισέι – ΤΣΣΚΑ Μόσχας
VTB United League

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Αθλέτικ Μπιλμπάο – Βαλένθια
LaLiga Santander

14:25 Eurosport 2
Πρωτάθλημα Κίνας
Σνούκερ

14:30 Novasports 3HD
Λυών – Ναντ
Ligue 1

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Λίβερπουλ
Premier League

14:30 Novasports 4HD
ΚΠΡ – Γουέστ Μπρομ
EFL Championship

14:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Κατατακτήριες δοκιμές
Formula 1 VTB Grand Prix

15:00 ΕΡΤ3
Ιωνικός – Τρίκαλα
Football League

15:00 ΕΡΤ Sports HD
Κατατακτήριες δοκιμές
Formula 1 VTB Grand Prix

15:45 ΕΡΤ Play4
Κολοσσός – Πανιώνιος
Basket League

15:45 ΕΡΤ Play3
Περιστέρι – Ηρακλής
Basket League

15:45 ΕΡΤ Play2
Ήφαιστος – Ρέθυμνο
Basket League

15:45 ΕΡΤ Play1
Ιωνικός – Λαύριο
Basket League

16:00 Novasports 2HD
Γιουβέντους – ΣΠΑΛ
Serie A

16:15 ΕΡΤ Sports HD
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ντόχα
Στίβος

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Μάιντς – Βόλφσμπουργκ
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Άουγκσμπουργκ – Λεβερκούζεν
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Χόφενχαϊμ – Γκλάντμπαχ
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Λειψία – Σάλκε
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Πάντερμπορν – Μπάγερν Μονάχου
Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Τότεναμ – Σαουθάμπτον
Premier League

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε – Μπαρτσελόνα
LaLiga Santander

17:00 Novasports 4HD
Μπλάκμπερν – Λούτον
EFL Championship

17:15 Novasports 1HD
Άρης – ΑΕΛ
Super League 1

17:45 ΕΡΤ2
Λάρισα – Προμηθέας
Basket League

18:30 Novasports 3HD
Μπορντό – Παρί Σεν Ζερμέν
Ligue 1

19:00 FOX Sports
Texas tech – Oklahoma
NCAA

19:00 Novasports 5HD
Σαμπντόρια – Ίντερ
Serie A

19:00 ΕΡΤ1
Ατρόμητος – Παναιτωλικός
Super League 1

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – ΑΕΚ
Basket League

19:00 ΕΡΤ Play1
Μικρός τελικός
Euro Volley Ανδρών

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Ντόρτμουντ – Βέρντερ Βρέμης
Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Γρανάδα – Λεγανές
LaLiga Santander

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Έβερτον – Μάντσεστερ Σίτι
Premier League

19:30 Novasports 2HD
Ολυμπιακός – Λαμία
Super League 1

20:45 Novasports 4HD
Άγιαξ – Χρόνιγκεν
Eredivisie

21:00 Novasports 3HD
Μετς – Τουλούζ
Ligue 1

21:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Μπενφίκα – Βιτόρια Σετούμπαλ
Liga NOS

21:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Jack Hermansson – Jared Cannonier
UFC Fight Night

21:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Μάλαγα – Τενερίφη
ACB Liga Endesa

21:45 Novasports 1HD
Σασσουόλο – Αταλάντα
Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Ρεάλ Μαδρίτης
LaLiga Santander

22:30 FOX Sports
Clemson – North Carolina
NCAA

23:30 ΕΡΤ Sports HD
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ντόχα
Στίβος