Γ’ Εθνική 7ος όμιλος: Βαθμολογία, αναλυτικά στοιχεία 2ης αγωνιστικής

0
696

 

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσ.ΉττεςΥπΚΔΤ
1.Ναύπλιο 2017622422
2.Π.Σ. “Η Σπάρτη”4211303
3.Διαγόρας Βραχνέϊκων4211211
4.Θύελλα Πατρών3211413
5.ΑΟ Τσιλιβή3211431
6.Αστέρας Βλαχιώτη3211211
7.Πανγυθεατικός3211110
8.Πανηλειακός3211110
9.Ένωση Ερμιονίδας3211110
10.ΠΑΟ Βάρδας321113-2
11.Ζάκυνθος321114-3
12.Παναργειακός121101-1
13.Ολυμπιακός Ζαχάρως121113-2
14.ΑΟ Διαβολιτσίου02225-3

Γ΄Εθνική 7ος όμιλος

ώρα έναρξης αγώνων: 16:00

Διαγόρας Βραχνέϊκων 0 – 0 τελικό Π.Σ. “Η Σπάρτη” (0 – 0 ημίχ)

Π.Σ. “Η Σπάρτη”: Τσιζνιέφσκι, Πλατάνας (33′ Μικελάτος), Παναγιωτίδης, Κακάμης, Κοντογιάννης, Σωτηρόπουλος (55′ Καρβάλιο), Μπανούσης, Κάρδαρης (80′ Αναστασάκος), Τσιμικλής, Γεμιστός, Σαμπατακος.

ΠΑΟ Βάρδας 1 – 0 τελικό Αστέρας Βλαχιώτη (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Σιδέρης το 1 – 0 στο 66′,

ΠΑΟ Βάρδας: Λαδάς, Αγουρίδης, Χριστόπουλος, Νικολόπουλος, Σίδερης, Νικολακόπουλος, Παναγάκης, Ντόμας, Βαζ, Σαμπανέϊ, Ρουγκάλας.

Αστέρας Βλαχιώτη: Πονηρός, Κουρτέσης, Μπριλάκης, Τσούπρος, Χρήστου, Αρώνης, Σταμογιάννος, Δωματάς, Παπούλης, Πούτσης, Νέρες.

Πανγυθεατικός 0 – 1 τελικό Πανηλειακός (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Παπαπέτρου το 0 – 1 στο 31′,

Πανγυθεατικός: Μπαμπούνης, Μπουρελάκος (Χρυσικάκος), Καρνιάτης, Λούζης, Γιαταγανάκης, Μιχελάκος, Ζιβάνοβιτς, Ντιόγκο, Παναγόπουλος, Καζαντζής (13′ Μπαρόνε), Μπουτσικάρης.

Θύελλα Πατρών 4 – 0 τελικό Ζάκυνθος (2 – 0 ημίχ)

Γκολ: Βλασόπουλος το 1 – 0 στο 20′, Σκεπετάρης το 2 – 0 στο 40′,

τo 3 – 0 στο 61′, Μπούμπαλης το 4 – 0 στο 70′,

Α.Ο. Διαβολιτσίου 2 – 3 τελικό Ναύπλιο (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Σεντεμέντες το 1 – 0 στο 2′, Κυριακόπουλος το 2 – 0 στο 47′,

Σιαλμάς το 2 – 1 στο 66′, Καλλιμάνης το 2 – 2 στο 90′, Σιαλμάς το 2 – 3 στο 90+.

Παναργειακός 0 – 1 τελικό Ένωση Ερμιονίδας (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Εσκουρέδο το 0 – 1 στο 13′,

Α.Ο. Τσιλιβί 3 – 1 τελικό Ολυμπιακός Ζαχάρως (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Αμαραντίδης το 1 – 0 στο 26′, Παναγόπουλος το 1 – 1 στο 61′,

Βερνάρδος το 2 – 1 στο 69′, Γκέκας το 3 – 1 στο 77′.

 

Η επόμενη (3η) αγωνιστική – Κυριακή 6 Οκτωβρίου

Π.Σ. “Η Σπάρτη” – Αστέρας Βλαχιώτη
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Διαγόρας Βραχνέϊκων
Ναύπλιο 2017 – ΠΑΟ Βάρδας
Ένωση Ερμιονίδας – ΑΟ Τσιλιβή
ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΑΟ Διαβολιτσίου
Πανηλειακός – Παναργειακός
Πανγυθεατικός – Θύελλα Πατρών