Κύπελλο Λακωνίας: Οι ομάδες που προκρίθηκαν στη Β’ φάση. Οι τελικές βαθμολογίες των ομίλων

0
1233

Κύπελλο Λακωνίας

Α’ όμιλος

Στη Β’ φάση πέρασαν Άμιλλα Αγιου Ιωάννη και Αμυκλιακός

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ73210111
2.ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ63201115
3.Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ2302129
4.ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ13012110

Α.Ε. Λογκανίκου – Άμιλλα Αγίου Ιωάννη

Πανκλαδιατικός 0 – 4 Αμυκλιακός (0 – 0) 

Γκολ: Σπυρόπουλος το 0 – 1 στο 50′, Σπυρόπουλος το 0 – 2 στο 60′,

Κανάρης το 0 – 3 στο 80′, Μερτζανίδης το 0 – 4′ στο 89′.

Β’ όμιλος

Στη Β΄φάση πέρασαν Απόλλων Ξηροκαμπίου και ΠΑΟ Κοκκινόραχης

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ73210134
2.Π.Α.Ο.

ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ

5312086
3.Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ2302156
4.Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ13012313

Α.Ο. Δαφνίου 2 – 2 τελικό ΠΑΟ Κοκκινόραχης (1 – 1)

Γκολ: Στρατάκος το 1 – 0, Κυριακούλιας το 1 – 1 στο 45′,

Σπυρόπουλος με απευθείας φάουλ το 1 – 2, Γιαννόπουλος με πέναλτι το 2 – 2.

Α.Ο. Χρυσάφων 0 – 8 τελικό Απόλλων Ξηροκαμπίου (0 – 3)

Γκολ: Κατσιαφούρος 2 γκολ, Διαμαντάκος, Χριστάκης Λ. Σαρκίρης με πέναλτι, Χριστάκης Γ., Κωστάκος, Χριστάκης Γ.

Γ’ όμιλος

Στη Β’ φάση πέρασαν Άρης Σκάλας και Αίαντας Ευρώτα

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ93300101
2.ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ6320174
3.Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ3310236
4.ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ0300309

Α.Ο. Κροκεών 0 – 3 Άρης Σκάλας (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Χριστάκος με πέναλτι το 0 – 1, Χριστάκος με απευθείας φάουλ το 0 – 2,

Βαχαβιώλος το 0 – 3.

Αίαντας Ευρώτα 3 – 0 άνευ αγώνα Ευρώτας Έλους

Δ’ όμιλος

Στη Β’ φάση πέρασαν Ήφαιστος Βρονταμά και Κάστρο Γερακίου

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ7321092
2.ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ5312071
3.Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ2302146
4.ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ13012112

Ταξιάρχες Νιάτων 0 – 5 τελικό Ήφαιστος Βρονταμά (0 – 2)

Γκολ: Κλάψης 2 γκολ, Εμμανουηλίδης το 0 – 2, Φεριζης Γ., Λάτσης Αθ.

Α.Ο. Μυρτέας 1 – 1 Κάστρο Γερακίου

Κόκκινες: Σακελλαρίου με δεύτερη κίτρινη, Γραμματικάκης απευθείας

Ε’ όμιλος – τελική βαθμολογία

Στην Β’ φάση του Κυπέλλου πέρασαν ο Ατρόμητος Συκέας και ο Μολαϊκός.

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ4211060
2.ΜΟΛΑΪΚΟΣ4211010
3.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ0200207

Α.Ε. Δήμου Ασωπού 0 – 6 Ατρόμητος Συκέας

Γκολ: Κουτρουλάκης Αλέξης 2, Κουτρουλάκης Γιώργος, Φάμπιο, Πλεμμένος, Σκριβάνος.

Δύο κόκκινες για τον Ατρόμητο Φάμπιο απευθείας, Κουτρουλάκης Αλέξης με δεύτερη κίτρινη.

ΣΤ όμιλος

Στη Β’ φάση πέρασαν Κάστρο Μονεμβάσιας και Εθνικός Βατίκων

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ7321093
2.ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ4311146
3.Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ2302135
4.ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ2302102

Εθνικός Βατίκων 2 – 0 τελικό  Βοίας Νεάπολης (2 – 0 ημίχ)

Γκολ: Μεϊμέτης Νίκος το 1 – 0, Μεϊμέτης Νίκος το 2 – 0,

Βοίας Νεάπολης: Λαμπράκης Δ,Σγαρδελης Α,Παππούλης Αχ,Λίβανος Κ,Κωνσταντίνακος Ν,Αγγελακος Α, Αλεξανδρακης Π, Μπιλλινης Χ, Χαδιαρης Π, Λίβανος Π, Ψαρρακης Ν

ΑΠΟ Βελιών 2 – 4 τελικό Κάστρο Μονεμβάσιας