Γ’ Εθνική 7ος όμιλος: Βαθμολογία, αναλυτικά στοιχεία 3ης αγωνιστικής

0
1015
ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΝΑΥΠΛΙΟ 20179330052
2.Π.Σ. “Η ΣΠΑΡΤΗ”7321050
3.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.6320121
4.Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ6320143
5.Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ 19616320135
6.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ4311133
7.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ4311123
8.ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ4311111
9.Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ3310214
10.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ3310223
11.Α.Ο. ΤΣΙΛΙΒΙ3310266
12.ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ3310242
13.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ2302101
14.Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ0300337

 

3η αγωνιστική

ΠΣ “Η Σπάρτη” 2 – 0 τελικό Αστέρας Βλαχιώτη (2 – 0 ημίχ)

Γκολ: Κάρδαρης το 1 – 0 στο 8′, Σαμπατάκος το 2 – 0 στο 33′.

Κόκκινη: Κακάμης αποβλήθηκε στο 72′ με δεύτερη κίτρινη

Π.Σ. Η Σπάρτη: 1 Τσιζνιέφσκι, 2 Κακάμης, 3 Κοντογιάννης (46′ Σωτηρόπουλος), 5 Βασιλείου, 8 Παναγιωτίδης, 4 Μπανούσης, 16 Τσιμικλής, 7 Κάρδαρης (74′ Πετρίδης), 9 Γεμιστός, 18 Σαμπατάκος (57′ Καρβάλιο), 14 Μικελάτος (78′ Αναστασάκος).

15 Ψυχόπαιδας, 5 Αναστασάκος, 13 Πετρίδης, 17 Καρβάλιο, 12 Ρασσιάς, 11 Σωτηρόπουλος, 10 Σικαλόπουλος.

Αστέρας Βλαχιώτη: 1 Πονηρός 2 Κουρτέσης (67′ Λεϊμονίτης), 14 Τσούπρος, 5 Μπριλλάκης, 11 Χρήστου (46′ Σνιεγκ), 6 Αρώνης, 7 Δωματάς, 4 Αναστασόπουλος, 9 Νέρες (Τριανταφύλλου), 13 Σταμογιάννος (Πούτσης), 3 Παπούλης.

Πανγυθεατικός 1 – 0 τελικό Θύελλα Πατρών (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Μπουτσικάρης το 1 – 0 στο 47′,

Δοκάρι ο Μιχελάκος στις καθυστερήσεις.

Ναύπλιο 2017 1 – 0 τελικό ΠΑΟ Βάρδας (1 – 0ημίχ)

Γκολ: Μουσταφάϊ το 1 – 0 στο 33′,

Πανηλειακός 0 – 0 τελικό Παναργειακός (0 – 0 ημίχ)

 

ΑΠΣ Ζάκυνθος 2 – 1 τελικό Α.Ο. Διαβολίτσιου (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Ζυγκερίδης το 1 – 0 στο 83′, Αθανασόπουλος το 1 – 1 στο 89′,

Μπεκατώρος το 2 – 1 στο 90’+,

Ολυμπιακός Ζαχάρως 2 – 0 τελικό Διαγόρας Βραχνεΐκων (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: το 1 – 0 στο 16′, το 2 – 0 στο 56′.

Ένωση Ερμιονίδας 3 – 2 τελικό ΑΟ Τσιλιβή (2 – 1 ημίχ)

Γκολ: Ποζατζίδης το 1 – 0 στο 3′, Τριμπόνιας το 2 – 0 στο 38′, Βερνάρδος το 2 – 1 στο 26′,

Αμαραντίδης το 2 – 2 στο 48′, Τριμπόνιας το 3 – 2 στο 76′.

4η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚυριακή13/10/1916:00
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚυριακή13/10/1916:00
Α.Ο. ΤΣΙΛΙΒΙ – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝΚυριακή13/10/1916:00
Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ – Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961“ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ”Κυριακή13/10/1916:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ – Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΓΗΠΕΔΟ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝΚυριακή13/10/1916:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή13/10/1916:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣΚυριακή13/10/1916:00