Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 6 Οκτωβρίου

0
193

09:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Νόβακ Τζόκοβιτς – Τζον Μίλμαν 2019 ATP World Tour 500 τένις

11:30 COSMOTE SPORT 7 HD 
Άσλεϊ Μπάρτι – Ναόμι Οζάκα WTA 2019 τένις

13:00 COSMOTE SPORT 3 HD 
Μαγιόρκα – Εσπανιόλ ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

13:15 Novasports 3HD 
Ντεν Χάαχ –Άγιαξ ολλανδικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

13:30 Novasports 2HD 
Φιορεντίνα – Ουντινέζε ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

14:00 Eurosport 1 
Γύρος της Κροατίας Ποδηλασία

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD 
Νυρεμβέργη – Σαν Πάουλι γερμανικό πρωτάθλημα 2η Κατηγορία ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD  
Ντόμινικ Τιέμ – Στέφανος Τσιτσιπάς 2019 ATP World Tour 500 τελικός τένις

14:30 COSMOTE SPORT 6 HD 
Φλένσμπουργκ – Φούσε Βερολίνου γερμανικό πρωτάθλημα χάντμπολ

14:30 COSMOTE SPORT 2 HD 
Γκλάντμπαχ – Άουγκσμπουργκ γερμανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 5 HD  
Θέλτα – Μπιλμπάο ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

15:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός 
Βόλου – Βέροια Ελληνικό πρωτάθλημα Football League ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD 
Βόλος – Ατρόμητος Super League ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD 
Σαουθάμπτον – Τσέλσι αγγλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD 
Μάντσεστερ Σίτι – Γουλβς αγγλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 24 HD 
Αταλάντα – Λέτσε ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 5HD 
Μπολόνια – Λάτσιο ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD 
Ρόμα – Κάλιαρι ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD 
Βόλφσμπουργκ – Ουνιόν Βερολίνου γερμανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD 
ΑΕΚ – Κολοσσός H Hotels Basket League

17:00 ΕΡΤ Sports HD 
Λαύριο Megabolt – ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Βαγιαδολίδ – Ατλέτικο Μαδρίτης ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

17:15  Novasports 3HD   
ΟΦΗ – Πανιώνιος Super League ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 2HD 
Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ Super League ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 3HD 
ΟΦΗ – Πανιώνιος Super League  ποδόσφαιρο

18:00 COSMOTE SPORT 8 HD 
Ούνιξ Καζάν – Αστάνα VTB United League μπάσκετ

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD 
Νιουκάστλ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ αγγλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19:00 ΕΡΤ Sports HD 
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 10η ημέρα στίβος

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD 
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Βέρντερ γερμανικό πρωτάθλημα  ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 4HD   
Τορίνο – Νάπολι ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD 
Μπασκόνια – Μάλαγα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD 
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Χετάφε ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

 19:30 Novasports 1HD 
Άρης – Ολυμπιακός Super League ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD 
Ίντερ – Γιουβέντους ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Μπαρτσελόνα – Σεβίλλη ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD 
Σεντ Ετιέν – Λυών   γαλλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD 
Κονέκτικατ Σαν – Ουάσινγκτον Μίστικς WNBA 2019 – Τελικοί μπάσκετ