Α’ κατηγορία: Βαθμολογία, αναλυτικά στοιχεία 2ης αγωνιστικής

0
912
Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ 4 2 1 1 0 6 2
2. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ 4 2 1 1 0 4 3
3. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ 3 1 1 0 0 1 0
4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ 3 2 1 0 1 3 1
5. ΜΟΛΑΪΚΟΣ 3 1 1 0 0 3 0
6. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ 3 2 1 0 1 5 5
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ 2 2 0 2 0 2 2
8. ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ 0 2 0 0 2 1 5
9. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 2 0 0 2 0 7

2η αγωνιστική

Κάστρο Γερακίου 2 – 2 τελικό Απόλλων Ξηροκαμπίου (1 – 1 ημίχ)

Γκολ: Πορφύρης το 1-0, Κατσιαφούρος το 1-1,

Αποστολόπουλος στο 46′ το 2-1, Κωστάκος με πέναλτι το 2 – 2.

Κάστρο Γερακίου: Δρουσιας, Πηλιουρας, Μαρκου, Μανος Σακελλαριου, Πορφυρης, Λεοντακιανακης, Αποστολοπουλος, Αντωνιου Δ. Παπαγεωργιου Δ., Ρουμπης

Απόλλων Ξηροκαμπίου: Ρηγάκος, Σπηλιωτόπουλος, Χριστάκης Γ., Πετρόπουλος, Σίδερης, Κωστάκος, Διαμαντάκος, Σπηλιωτόπουλος Μάριος, Τσίκαρης, Χριστάκης Λ (60′ Ρηγόπουλος), Κατσιαφούρος (70′ Αθανασόπουλος).

Κυριακή 13 Οκτωβρίου

Αμυκλιακός 4 – 3 τελικό Ήφαιστος Βρονταμά (2 – 0 ημίχ)

Γκολ: με αυτογκόλ το 1 – 0 στο 12′, Σακλαμάκης το 2 – 0 στο 17′,

Εμμανουηλίδης το 2 – 1 στο 55′, Κανάρης το 3 – 1 57′ με απευθείας φάουλ,

Κλάψης το 3 – 2 με πέναλτι στο 63′, Μάνος το 4 – 2 στο 75′,

Πετρούλιας το 4 – 3 στο 85′.

Κόκκινες: Κελεμένης με δεύτερη κίτρινη στο 60′.

Δοκάρια: Από ένα για τις δύο ομάδες

Αμυκλιακός: Ρουσιαμάνης, Μαραγκός, Μάνος, Τσούρι, Θεοδωρόπουλος, Κανάρης, Πιλιάφας, Κελεμένης, Σακλαμάκης, Ντορίν, Σπυρόπουλος.

Ήφαιστος Βρονταμά: Λατσης Σ, Λατσης Η, Εμμανουηλιδης Π,Κουτσοβασιλης Ν, Λυμπερης Γ, Φεριζης Ι,Πετρουλιας Μ, Λατσης Α,Κουτσοβασιλης Κ, Κλαψης Χ, Καλογιαννης Γ.

Ατρόμητος Συκέας 3 – 0 τελικό Άμιλλα Αγίου Ιωάννη (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Κουτρουλάκης Γ. το 1 – 0 στο 15′ Κυριακόπουλος το 2 – 0, Μπενετάτος το 3 – 0.

Δοκάρια: Δύο για τους γηπεδούχους στην ίδια φάση.

Μολαϊκός 3 – 0 τελικό Βοίας Νεάπολης (2 – 0 ημίχ)

Γκολ: Σταθάκης το 1 – 0 στο 12′, Χατζησημιώτης Χρ. το 2 – 0,

Αβδούλλος το 3 – 0.

3η αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Σάββατο 19/10/19 16:00
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 19/10/19 16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 20/10/19 16:00
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 20/10/19 16:00