Α’ κατηγορία: Βαθμολογία, αναλυτικά στοιχεία 3ης αγωνιστικής

0
1263
ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ7321093
2.ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ7321072
3.ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ6220041
4.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ5312052
5.ΜΟΛΑΪΚΟΣ3210143
6.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ3310256
7.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ3310236
8.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ0200215
9.ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ03003010

Σάββατο 10 Οκτωβρίου

Άρης Σκάλας 3 – 1 τελικό Μολαϊκός (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Γρηγορακάκης το 1 – 0 στο 7′, Χριστάκος το 2 – 0 στο 52′,

Αναστασάκος το 3 – 0, το 3 – 1.

Άρης Σκάλας: Μακρής, Τσαρούχας, Βαχαβιώλος, Γρηγορακάκης, Σακελλαρίου, Γετόν, Μαργαρίτης, Λιγνός, Σταυρόπουλος, Χριστάκος, Αναστασάκος.

Μολαϊκός:

Ήφαιστος Βρονταμά 0 – 1 τελικό Κάστρο Γερακίου (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Φώντας Μάνος το 0 – 1 στο 51′.

Ήφαιστος Βρονταμά: Λατσης Σ, Λατσης Η, Κουτσοβασιλης Ν, Γεωργοπουλος Γ, Εμμανουηλιδης Π, Φεριζης Γ, Πετρουλιας Μ, Λατσης Α, Καλογιαννης Γ, Κλαψης Χ, Krisafi K.

Κάστρο Γερακίου: Δρούσιας, Γραμματικάκης, Μάρκου,Σακελλαρίου, Μάνος, Λεοντακιανάκης, Πορφύρης, Αντωνίου Δημήτρης, Παπαγεωργίου Δημήτρης, Ρουμπής, Αποστολόπουλος.

Bλάχος Βαγγέλης, Αντωνίου Γιάννης, Μπάροβιτς, Δούλφας (2015), Βλάχος, Φελέκος (2015), Μιχαλούτσος (2015)

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

Ατρόμητος Συκέας 0 – 5 τελικό Αμυκλιακός (0 – 2 ημίχ)

Γκολ: Ντορίν το 0 – 1 στο 11′ με απευθείας φάουλ, Μερτζανίδης το 0-2 στο 38′,

Σακλαμάκης το 0 – 3, Σακλαμάκης το 0- 4, Αμιρσώνης το 0 – 5.

Ατρόμητος Συκέας: Πετράκης, Κουτσογιαννόπουλος, Φλώρος, Τσάνης, Αναστασάκης Κυριακόπουλος, Πλεμμένος, Αναγνωστόπουλος, Κουτρουλάκης Αλεξης, Κουτρουλάκης Γιωργος, Μπενετατος.

Αμυκλιακός: Ρουσιαμάνης, Μαραγκός, Τσούρι, Πιλιάφας, Αμιρσώνης, Κελεμένης (Σαντιάγκο Σάντι), Κανάρης, Σακλαμάκης (Κιούπι), Ντορίν, Σπυρόπουλος (46′ Πατσουράκος), Μερτζανίδης (46′ Παπαδόπουλος)

Βοίας Νεάπολης 0 – 3 τελικό Απόλλων Ξηροκαμπίου (0 – 2 ημίχ)

Γκολ: Διαμαντάκος το 0 – 1, Κωστάκος το 0 -2 με πέναλτι,

Σπηλιωτόπουλος Μ. το 0 – 3.

Δοκάρι: Σπηλιωτόπουλος Μ. στο 50′

Απόλλων Ξηροκαμπίου:  Σαρκιρης, Χριστακης Γ., Σπηλιωτοπουλος Ν. (35′ Σπηλιωτόπουλος Μ.), Χατζής, Ρηγοπουλος, Καρρας Κωστακος Πετρόπουλος Κατσιαφουρος, Χριστακης Λ., Διαμαντακος.

4η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο26/10/1915:00
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο26/10/1915:00
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή27/10/1915:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή27/10/1915:00