Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 19 Οκτωβρίου

0
179

Αναλυτικά οι μεταδόσεις του Σαββάτου

14:00 COSMOTE SPORT 8
Σαν Πάουλι – Ντάρμσταντ
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας

14:00 ΕΡΤ SPORTS
ΑΝΟ Γλυφάδας – Απόλλων Σμύρνης
Α1 Πόλο Ανδρών

14:00 COSMOTE SPORT 2
Έιμπαρ – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:30 COSMOTE SPORT 1
Έβερτον – Γουέστ Χαμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30 NOVASPORTS 2
Μπλάκμπερν – Χάντερσφιλντ
Championship Αγγλίας

15:00 ΕΡΤ3
Καλαμάτα – Ιωνικός
Football League

15:00 COSMOTE SPORT 6
2019 ATP World Tour 250
Τένις

15:45 ΕΡΤ PLAY 4
Λάρισα – Ηρακλής
Basket League

15:45 ΕΡΤ PLAY 2
Άρης – Ιωνικός
Basket League

15:45 ΕΡΤ PLAY 1
Προμηθέας – Κολοσσός
Basket League

15:45 ΕΡΤ PLAY 3
Πανιώνιος – Ρέθυμνο
Basket League

16:00 FOX SPORTS
College Gameday 2019 Ε10
NCAA

16:00 NOVASPORTS 1
Λάτσιο – Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 9
Ουνιόν Βερολίνου – Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 8
Βέρντερ Βρέμης – Χέρτα Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 7
Λειψία – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 3
Άουγκσμπουργκ – Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

17:00 COSMOTE SPORT 5
Ατλέτικο Μαδρίτης – Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
COSMOTE SPORT 4
ΑΕΚ – Περιστέρι
Basket League

17:00 COSMOTE SPORT 2
Τότεναμ – Γουότφορντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00 NOVASPORTS 4
Μπάρνσλι – Σουόνσι
Championship Αγγλίας

17:45 ΕΡΤ SPORTS
ΠΑΟΚ – ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Basket League

18:00 COSMOTE SPORT 6
2019 ATP World Tour 250
Τένις

18:30 NOVASPORTS 5
Λιόν – Ντιζόν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:40 NOVASPORTS 3
Προημιτελικός
Socca World Cup

19:00 NOVASPORTS 1
Νάπολι – Βερόνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 3
Ντόρτμουντ – Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 1
Κρίσταλ Πάλας – Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 2
Χετάφε – Λεγανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 NOVASPORTS 4
Βάαλβικ – Αγιαξ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

19:30 NOVASPORTS 2
Ολυμπιακός – ΟΦΗ
Super League

19:45 NOVASPORTS 3
Προημιτελικός
Socca World Cup

20:00 ΕΡΤ SPORTS
Παναιτωλικός – ΑΕΛ
Super League

20:00 EUROSPORT 2
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
Ποδηλασία

20:50 NOVASPORTS 3
Προημιτελικός
Socca World Cup

21:00 COSMOTE SPORT 9
Μπαρτσελόνα – Παρί Σεν Ζερμέν
VELUX EHF Champions League

21:30 COSMOTE SPORT 8
Ομπραντόιρο – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

21:30 COSMOTE SPORT 7
Σκάντιτσι – Σαν Μπερνάρντο Κούνεο
Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ

21:45 NOVASPORTS 1
Γιουβέντους – Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45 NOVASPORTS 4
Ουτρέχτη – Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:55 NOVASPORTS 3
Προημιτελικός
Socca World Cup

22:00 COSMOTE SPORT 2
Μαγιόρκα – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα