Γ’ Εθνική 7ος όμιλος: Βαθμολογία, αναλυτικά στοιχεία 5ης αγωνιστικής

0
606

 

ΟΜΑΔΑΒΑΘΜΟΙΑΓΝΙΗΥπέρΚατάΔΓ
1.Π.Σ. “Η Σπάρτη”13541808
2.Ζάκυνθος10531167-1
3.ΑΕ Ερμιονίδας9532862
4.Ναύπλιο 20179532541
5.Πανηλειακός85221321
6.ΑΟ Τσιλιβή752121192
7.Διαγόρας Βραχνέικων75212550
8.ΠΑΟ Βάρδας7521257-2
9.Θύελλα Πατρών6523761
10.Πανγυθεατικός652356-1
11.Αστέρας Βλαχιώτη652345-1
12.ΑΟ Διαβολιτσίου4511358-3
13.Ολυμπιακός Ζαχάρως4511338-5
14.Παναργειακός353202-2

5η αγωνιστική

Π.Σ. “Η Σπάρτη” 1 – 0 τελικό Ναύπλιο 2017 (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Μικελάτος το 1 – 0 στο 34′.

Π.Σ. “Η Σπάρτη”: 1 Τσιζνιέφσκι, 2 Κακάμης, 6 Βασιλείου, 8 Παναγιωτίδης, 11 Σωτηρόπουλος, 7 Κάρδαρης (86′ Ρασσιάς), 4 Μπανούσης, 17 Ζαραφέτας (23′ Καρβάλιο), 9 Γεμιστός (72′ Αναστασάκος), 14 Μικελάτος, 18 Σαμπατάκος (45′ Σικαλόπουλος).

12 Ρασσιάς, 3 Κοντογιάννης, 5 Αναστασάκος, 15 Ψυχόπαιδας,16 Πλατάνας, 10 Σικαλόπουλος, 13 Καρβάλιο.

Ναύπλιο 2017: 1 Σκαφίδας, 2 Διαμαντής Αν., 3 Καπλατζής Π, 4 Μπούκουρης, 5 Καπλατζής Χ., 6 Κίτoς (78′ Μακαρατζής), 7 Καλιμμάνης (90′ Διαμαντής), 8 Μεγαρίτης, 9 Σιαλμάς, 10 Μουσταφάϊ (46′ Τριανταφύλλου), 11 Κοτσοβός (84′ Μπεντούλης)

12 Διαμαντης Χρ., 13 Μακαρατζής, 14 Τριανταφύλλου, 15 Βλάχος, 16 Μπεντούλης, 17 Λέρμας, 18 Μπούζντρα.

Διαιτητής: ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΧΑΪΑΣ), Βοηθοί: ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΑΧΑΪΑΣ), ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ (ΑΧΑΪΑΣ). Παρατηρητής είναι ο ΜΠΛΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ).

Ζάκυνθος 2 – 1 τελικό Αστέρας Βλαχιώτη (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Δωματάς το 0 – 1 στο 30′, Ζυγκερίδης το 1 – 1 στο 49′,

Σούρμπης το 2 – 1 στο 90′.

Κόκκινες: Παπουλής  στο 44′ με δύο κίτρινες σε διάστημα δύο λεπτών

Ζάκυνθος: Κουτογλίδης, Πολιανίδης, Ζινά, Πεταλωτής, Φερέιρα, Σουρμπής, Πούφλης, Ντάσης, Ζυγκερίδης, Πατίλας, Κούντικ.

Ογιόσου, Κολλευρής, Στύλα, Κούζας, Μπεκατώρος, Τσουκαλάς, Καραμαλίκης.

Αστέρας Βλαχιώτη: Πονηρός, Κουρτέσης, Διαμαντάκης, Τσούπρος, Μπριλλάκης, Αρώνης, Αναστασόπουλος, Δωματάς, Πούτση, Παπούλης, Νέρες.

Τρακάκης, Χρήστου, Ζαϊμι, Λεϊμονίτης, Σνιεγκ, Τριανταφύλλου, Γραμματικός.

Διαιτητής: ΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΙΤ/ΝΙΑΣ). Βοηθοί: ΜΠΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΙΤ/ΝΙΑΣ). Παρατηρητής: ΜΑΝΘΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΑΧΑΪΑΣ)

Πανγυθεατικός 2 – 3 τελικό ΠΑΟ Βάρδας (2 – 1 ημίχ)

Γκολ: Ντιόγκο το 1 – 0 στο , Σαμπανέϊ με πέναλτι το 1 – 1, Μπουτσικάρης το 2 – 1 στο 32′,

το 2 – 2 στο 65′, Παναγάκης το 2 – 3 στο 90’+.

Πανγυθεατικός (Χρήστος Καρσιώτης):Μπαμπούνης, Μπουρελάκος(C), Γιαταγανάκης, Καρνιάτης, Χρυσικάκος, Παναγόπουλος, Ζιβάνοβιτς, Ντιόγκο, Μπουτσικάρης (63′ Κυριακόπουλος), Σιλά, Μπαρόνε

Διαιτητής: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ). Βοηθοί: ΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ) και ΜΑΥΡΟΚΟΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ). Παρατηρητής: ΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ).

Πανηλειακός 1 – 0 τελικό Διαγόρας Βραχνέϊκων (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Λούσκος το 1 – 0 στο 36′ με πέναλτι.

Παναργειακός 0 – 0 τελικό Α.Ο. Διαβολιτσίου (0 – 0 ημίχ)

 

Θύελλα Πατρών 2 – 4 τελικό Α.Ο. Τσιλιβή (1 – 2 ημίχ)

Γκολ: Υψηλός το 0 – 1 στο 7′, το 1 – 1 στο 38′, Βερνάρδος το 1 – 2 στο 45’+,

Υψηλός το 1 – 3 στο 53′, Σπανός το 2 – 3 στο 64′, Βερνάρδος το 2 – 4 στο 90’+.

Ένωση Ερμιονίδας 3 – 0 τελικό Ολυμπιακός Ζαχάρως (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Ποζατζίδης το 1 – 0 στο 39′, Ποζατζίδης το 2 – 0 στο 88′,

Ποζατζίδης το 3 – 0 στο 90’+.

6η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
Α.Ο. ΤΣΙΛΙΒΙ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝΚυριακή27/10/1915:00
Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ“ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ”Κυριακή27/10/1915:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝΓΗΠΕΔΟ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝΚυριακή27/10/1915:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή27/10/1915:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣΚυριακή27/10/1915:00
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 – Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή27/10/1915:00
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή27/10/1915:00