Τοπικά Λακωνίας: To πρόγραμμα και οι διαιτητές 26-27 Οκτωβρίου

0
453
SAMSUNG CSC
Α΄ Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο26/10/1915:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο26/10/1915:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΑΤΡ. ΣΥΚΕΑΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή27/10/1915:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.
ΑΠ. ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή27/10/1915:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Α1΄ Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο26/10/1915:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή27/10/1915:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή27/10/1915:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΣ Π.
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή27/10/1915:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.
Β΄ Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο26/10/1915:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο26/10/1915:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή27/10/1910:45ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή27/10/1915:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Κ 12 (Α΄ όμιλος)
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο26/10/1915:30ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή27/10/1910:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.
Κ 12 (Β΄ όμιλος)
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Α.Σ.Ν. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο26/10/1911:00ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο26/10/1916:00ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή27/10/1910:30ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
Κ 16
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο26/10/1910:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο26/10/1911:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΑΡΚΟΣ Π.