Γ’ Εθνική 7ος όμιλος: Βαθμολογία, αναλυτικά στοιχεία 6ης αγωνιστικής

0
880

 

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΑΓ Ν Ι Η Υπέρ Κατά ΔΓ
1. Π.Σ. “Η Σπάρτη” 14 6 4 2 10 2 8
2. Ναύπλιο 2017 12 6 4 2 6 4 2
3. ΑΟ Τσιλιβή 10 6 3 1 2 13 10 3
4. ΑΕ Ερμιονίδας 10 6 3 1 2 10 8 2
5. Διαγόρας Βραχνέικων 10 6 3 1 2 7 5 2
6. Ζάκυνθος 10 6 3 1 2 6 8 -2
7. Πανηλειακός 9 6 2 3 1 4 3 1
8. Αστέρας Βλαχιώτη 9 6 3 3 5 5 0
9. ΠΑΟ Βάρδας 8 6 2 2 2 6 8 -2
10. Θύελλα Πατρών 6 6 2 4 7 8 -1
11. Πανγυθεατικός 6 6 2 4 5 7 -2
12. Ολυμπιακός Ζαχάρως 5 6 1 2 3 4 9 -5
13. Παναργειακός 4 6 4 2 1 3 -2
14. ΑΟ Διαβολιτσίου 4 6 1 1 4 6 10 -4

6η αγωνιστική

Ναύπλιο 2017 1 – 0 τελικό ΑΠΣ Ζάκυνθος (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Κοτσοβός το 1 – 0 στο 30′.

Nαύπλιο 2017:(Αλ.Μαντζούνης): Σκαφιδάς- Διαμαντής Α.Γ., Καπλατζής Π., Μπουκούρης, Καπλατζής Χ.- Μεγαρίτης, Τριανταφύλλου, Μουσταφάϊ, Κοτσοβός, Καλλιάνης, Καζάκος.

AΠΣ Ζάκυνθος 1961: Κουτογλίδης, Πεταλωτής Κούνια, Πολιανίδης, Μπεκατώρος, Ντάσης, Οβούσου, Κούντικ, Κέτμαν, Πατήλας, Ζυγκερίδης.

Πούφλης, Κολεύρης, Κοτσώνης, Κούζας, Τσουκαλάς, Στύλλα, Καραμαλίκης

Διαιτητής: ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ, βοηθοί:  ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

Ένωση Ερμιονίδας 2 – 2 τελικό ΠΣ “Η Σπάρτη” (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Σαμπατάκος το 0 – 1 στο 19′ μετά από πάσα Γεμιστού,

Εσκουρέδο το 1 – 1 στο 48′ με απευθείας εκτέλεση φάουλ, Γουάτσον το 2 – 1 στο 64′,

Γεμιστός το 2 – 2 στο 74′.

Κόκκινη: Κάρδαρης με δεύτερη κίτρινη στο 44′

Π.Σ. “Η Σπάρτη”: Τσιζνιέφσκι, Κακάμης, Σωτηρόπουλος, Βασιλείου, Παναγιωτίδης  (70′ Σικαλόπουλος), Μπανούσης, Αναστασάκος (62′ Ζαραφέτας), Ρασσιάς (31′ Μικελάτος (86′ Κοντογιάννης)), Κάρδαρης, Σαμπατάκος, Γεμιστός.

Εκτός 18αδας οι Τσιμικλής, Καρβάλιο.

Διαιτητής: ΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ), Βοηθοί: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ), ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ). Παρατηρητής ΛΑΜΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ)

Αστέρας Βλαχιώτη 1 – 0 τελικό Πανγυθεατικός (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Δωματάς με πέναλτι το 1 – 0 στο 49′.

Αστέρας Βλαχιώτη (Κούτσης): 1 Πονηρός, 2 Κουρτέσης, 3 Διαμαντάκης, Τσούπρος, 4 Αναστασόπουλος, 5 Μπριλάκης, 6 Αρώνης, 7 Δωματάς (64′ Τριανταφύλλου), 9 Νέρες (89′ Xρήστου), 10 Πούτσης, 12 Ζαϊμι.

11 Χρήστου, 13 Σταμογιάννος, 8 Λεϊμονίτης, 15 Μπέμπης, 16 Τριανταφύλλου, 17 Καλαμπόκης.

Πανγυθεατικός (Κατσίχτης): 1 Μπαρμπούνης, 7 Μπουρελάκος (79′ Χρυσικάκος), 3 Καρνιάτης, 4 Λούζης, 5 Γιαταγαννάκης, 12 Ζιβάνοβιτς, 14 Παναγόπουλος, 17 Μπουτσικάρης (75′ Κυριακόπουλος), 11 Σιλά, 9 Μπαρόνε, 10 Ντιόγκο.

15 Σκάρπος, 8 Μπάλας, 2 Κυριακόπουλος, 16 Βασιλούνης, 18 Ανδρέακος, 6 Χρυσικάκος, 13 Μάργαρης.

Διαιτητής: ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ), βοηθοί: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ), ΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ). Παρατηρητής: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ.

Ολυμπιακός Ζαχάρως 1 – 1 τελικό Πανηλειακός (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Παναγόπουλος το 1 – 0 στο 35′, Τσιγκρήλας ο 1 – 1 στο 77′.

Διαγόρας Βραχνεΐκων 2 – 0 τελικό Θύελλα Πατρών (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Λίπι το 1 – 0 στο 80′, Γεωργαντόπουλος το 2 – 0 στο 90’+.

ΠΑΟ Βάρδας 1 – 1 τελικό Παναργειακός (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Νικολόπουλος το 1 – 0 στο 11′, Τσιρλίδης  το 1 – 1 στο 88′.

Κόκκινες: Δύο στον Παναργειακό

ΑΟ Τσιλιβή 2 – 1 τελικό ΑΟ Διαβολιτσίου ( – ημίχ)

Γκολ: Βιγιαφάνε με πέναλτι το 0 – 1 στο 33′, Λιβέρης το 1 – 1 στο 50′, Βερνάρδος το 2 – 1 με πέναλτι στο 66′

7η αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
Α.Ο. ΤΣΙΛΙΒΙ – Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ Κυριακή 03/11/19 15:00
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ” Κυριακή 03/11/19 15:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ Κυριακή 03/11/19 15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Φ. ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ Κυριακή 03/11/19 15:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 03/11/19 15:00
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 03/11/19 15:00
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 03/11/19 15:00